Darmowe szkolenie dot. sprzedaży gruntów ze słupami, rurami itp.

Imprezy lokalne i ogólnopolskie dotyczące rynku nieruchomości.
oddajmi
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2010, 3:41

Post autor: oddajmi » 17 mar 2010, 3:47

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym [b:658c69d1e0][u:658c69d1e0]darmowym[/u:658c69d1e0] internetowym programie szkoleniowym[/b:658c69d1e0] przeznaczonym dla pośredników nieruchomości, mającym na celu głębsze uświadomienie osobom kupującym grunty ich praw związanych z ubieganiem się o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z działek, które kupują, przez podmioty takie jak gazownie, zakłady energetyczne etc.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, iż kupując działkę, na której znajduje się niechciany element infrastruktury, powinny podpisać ze sprzedającym umowę cesji wierzytelności wobec dłużnika (właściciela tych elementów infrastruktury) by móc ubiegać się o odszkodowanie za okres czasu, przez który działka należała do poprzedniego właściciela. W efekcie większość kupujących może starać się o uzyskanie odszkodowania wyłącznie za bardzo ograniczony okres czasu. Nasza inicjatywa ma na celu zmianę tego stanu.

Dzięki nam pośrednicy nieruchomości mogą roztoczyć jeszcze szerszą opiekę nad swoimi klientami i wyróżnić się na rynku kompleksowym podejściem do handlu gruntami. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów.


Link do programu 'Cesja wierzytelności się liczy':

http://www.oddajmi.pl/dla_firm.php

ODPOWIEDZ