Smolec pod wrocławiem - kupno domu

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
bionik
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2008, 22:04

Post autor: bionik » 08 gru 2008, 22:10

Witam borykam się z myślą o kupnie domu pod Wrocławiem. I wpadła mi w ręce oferta kupna takiej nieruchomości w Smolcu na os. Słonecznikowym, gdyż ceny za dom są dosyć konkurencyjne w porównaniu do innych.

martyniq77
Posty: 87
Rejestracja: 02 mar 2008, 21:31

Post autor: martyniq77 » 09 gru 2008, 11:33

Odradzam, wiele osób które kupiły w smolcu dom lub mieszkanie narzekają i żałują . Przede wszystkim ze względu na dojazd. Fatalna droga, z dziurami jak na motocrossie z brakiem perspektywy na wyremontowanie, ponieważ żadna z gmin przez które biegnie nie poczuwa się jej właścicielem.A mieszkańcy , którzy dojeżdżają codziennie do Wrocławia wielokrotnie interweniowali - bezskutecznie. Ogromne dziury i nieskończony korek. Droga tak fatalna, że co rusz są wypadki. Jeśli ktoś chce mieszkać w Smolcu to musi liczyć się dodatkowymi kosztami remontu samochodu. Poza tym do Wrocławia od południa dostać się w godzinach porannych i z powrotem po południu to dobre 2 godziny w każdą stronę. Polecam stronę północną, tam od strony oleśnicy jedzie się drogą expresową a korki dopiero zaczynają się przed placem kromera, a to już śródmieście.

peunat
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2008, 19:23

Post autor: peunat » 11 gru 2008, 19:26

Masz racje korki, droga to rzeczywiście jedne z głównych problemów,lecz ja na waszym miejscu wziąłbym jeszcze pod uwagę chyba
najważniejszą kwestię a dokładniej, kwestie finansową.Dom za taką cenę
zaczynającą się od 3000zł/m2 robi różnicę:)
www.sdom.pl/index.php?stan=cennik_smolec
Moim zdaniem powinieneś się dobrze zastanowić lecz sprawdź jeszcze inne oferty:)
pozdrawiam...

bionik
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2008, 22:04

Post autor: bionik » 17 gru 2008, 20:20

dziękuje za wszystkie komentarze... lecz mam pytanie czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia ze Smolcem mieszkanie w tej okolicy ?? to mnie zastanawia a dokładniej chodzi mi o konkrety:) czekam na dalsze propozycje pozdrawiam:)

ODPOWIEDZ