obowiązkowe szkolenia

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
czesiek

Post autor: czesiek » 23 paź 2009, 14:28

Nie wiem czemu ma służyć podwyższanie barier jakim ma sprostać nasze środowisko i dlaczego ma się to odbywać koniecznie naszym kosztem. Inne zawody (budowlańcy, geodeci nawet prawnicy) śmieją się coraz bardziej z tego że my rzeczoznawcy nie umiemy się sami dokształcać nie potrafimy czytać i jedynie wbijanie wiedzy do głowy przez wykładowców (dobrze opłacanych) uczyni nas bardziej fachowymi. Jest to wielce krzywdzące dla naszego wydaje się prestiżowego zawodu. Może są jednostki, które się nie kształcą, ale dlaczego karać wszystkich. (Tak było w komunie, ale dlaczego jest nadal?). Jednostki te wiadomo są wszędzie. Czy tylko w gospodarce nieruchomościami zmieniają się przepisy; czym zawinił

zigza.Q
Posty: 94
Rejestracja: 25 maja 2007, 8:58

Post autor: zigza.Q » 14 gru 2009, 19:02

protestuję!

adek44
Posty: 49
Rejestracja: 09 kwie 2009, 9:06

Post autor: adek44 » 15 gru 2009, 16:41

Jeszcze nie jestem RzM, ale zawsze się dziwiłem, czemu ci "pokrzywdzeni" przez los RzM sami nie zorganizują sobie szkoleń, opłacając się cyklicznie, tzn. jeden prowadzi szkolenie dla pięciu innych, a w następnym miesiącu jeden z tej piątki "szkoli" pozostałych. Jaki to problem?
Poza tym dróg do zdobywania punktów za szkolenie lub dokształcanie zawodowe jest wiele, np. założenie internetowej strony i tam publikacja "ciekawych" artykułów, tudzież założenie wewnątrz nowego stowarzyszenia jakiejś fikcyjnej gazetki itp.

ODPOWIEDZ