Podyplomowe studia z wyceny nieruchomości (Wa-wa)

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Izuska156

Post autor: Izuska156 » 08 lut 2010, 16:59

Witam,

Obecnie jestem na etapie wybierania studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości w Warszawie (tym samym poźniejszych praktyk). Na rynku dostępnych jest wiele ofert, część z nich już na początku odrzuciałam ponieważ proponowano zjazdy w normalne dni pracy (nie mam możliwości kończenia pracy o godz 14:00). W efekcie pozostały mi dwie uczelnie: Politechnika Warszawska (wydz. Geodezji i Kartografii) oraz Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (pod patronatem Instytutu Doradztwa Majątkowego/IDM). Będę wdzięczna, jeśli ktoś, kto ukończył tam studia podyplomowe podzieli się ze mną swoją opinią (poziom zadowolenia ze studiów, praktyk i umiejętność/praktyczność w przygotowaniu do egzaminu na rzeczoznawcę). A może znacie jeszcze jakąś uczelnię, która oferuje ten kierunek w sob i niedz (ewentualnie w pt).

Dziękuję i pozdrawiam.

andy1909Z
Posty: 535
Rejestracja: 23 lis 2007, 8:53

Post autor: andy1909Z » 11 lut 2010, 19:30

Jest jeszcze Sedpol. Ja w Nim robiłem. Nie jest najgorszy.

Izuska156

Post autor: Izuska156 » 12 lut 2010, 16:15

Super, dziękuję - zaraz sprawdzę:-)

Piterrs
Posty: 7
Rejestracja: 03 sie 2007, 11:47

Post autor: Piterrs » 28 lut 2010, 21:37

Osobiście skończyłem PW Wydział Geodezji I Kartografii - polecam, ale jak ja kończyłem zajęcia odbywały się również w piątki ;( chyba że coś się zmieniło.
Ogólnie jestem zadowolony - otrzymujesz komplet materiałów, wykładowcy wg. mnie doświadczeni i kompetentni...
Z tego co mi wiadomo były na koniec oferty praktyk... ja nie skorzystałem czego teraz żałuję - jednak inaczej się ułożyła moja ścieżka kariery zawodowej... mam nadzieję, że mimo wszystko wrócę kiedyś do tematu..

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

ODPOWIEDZ