forma prowadzenia działalności przez pośrednika

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
mitro
Posty: 30
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:09

Post autor: mitro » 23 maja 2010, 18:23

witam,

Mam takie oto pytanie: Jeżeli już uzyska się licencje pośrednika, to czy konieczne jest założenie dzialalności gospodarczej aby wykonywać zadania pośrednika, tj. podpisywanie umowy pośrednictwa?

Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Chodzi mi o samodzielną pracę, a nie zatrudnianie się w jakimś biurze obrotu nieruchomościami.

infobis
Posty: 134
Rejestracja: 04 mar 2007, 22:52

Post autor: infobis » 23 maja 2010, 21:08

[quote:e2bd3bd7f4="mitro"]witam,

Mam takie oto pytanie: Jeżeli już uzyska się licencje pośrednika, to czy konieczne jest założenie dzialalności gospodarczej aby wykonywać zadania pośrednika, tj. podpisywanie umowy pośrednictwa?

Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Chodzi mi o samodzielną pracę, a nie zatrudnianie się w jakimś biurze obrotu nieruchomościami.[/quote:e2bd3bd7f4]
Księgowość na zasadach ogólnych (książka przychodów i rozchodów ) możliwa kasa fiskalna od 2011 roku . Można na początek bez VATu.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2010, 10:02 przez infobis, łącznie zmieniany 1 raz.

Milo
Posty: 300
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:56

Post autor: Milo » 24 maja 2010, 10:12

musisz założyć działalność - 1 dzień i założona

ODPOWIEDZ