Uś Wydział Prawa - studia podyp. związane z nieruchomościami

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
carolinecz
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2006, 17:58

Post autor: carolinecz » 05 paź 2006, 8:44

j.w.

Pozdrawiam

PiotrW
Site Admin
Posty: 1506
Rejestracja: 28 sie 2006, 9:13

Post autor: PiotrW » 05 paź 2006, 9:02

Ja kończyłem Podyplomowe Studia Wyceny i Gospodarki Nieruchomościami na Uniwersytecie śląskim. Wtedy trwały jeszcze cztery semestry, teraz trwają chyba dwa. Generalnie nie mogę powiedzieć nic złego o tych studiach. Materiały dydaktyczne były, czasem dosyć obszerne, na każde wykłady. Wykładowcy są praktykami w swoich dziedzinach i mają dużą wiedzę. Nie wiem oczywiście jaki skład kadry naukowej jest teraz, ale myślę, że Pani Kierownik Studiów prof. dr hab. Stanisława Kalus (profesor Prawa Cywilnego na Uś i żona byłego Prezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych) dba o to aby wszystko było na najwyższym poziomie. Uważam, że mogę polecić te studia.

Na koniec drobna uwaga. Proszę pisać treść swojego postu w głównym oknie wpisu, a nie ograniczać się do tematu i opisu tematu, gdyż czytelność postu staje się bardzo ograniczona dla użytkowników forum. Pozdrawiam.

carolinecz
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2006, 17:58

Post autor: carolinecz » 09 paź 2006, 10:38

Dziękuję za odpowiedz;)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ