Serwis z darmowymi ofertami nieruchomości

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Longerr
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2011, 14:55

Serwis z darmowymi ofertami nieruchomości

Post autor: Longerr » 02 wrz 2011, 14:58

Witam z jakiego programu korzystacie do wyszukiwania ofert, ja znam https://www.nieruchomosci.pl ale wiem że jest jeszcze jeden..

pucia
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:06

Post autor: pucia » 05 wrz 2011, 22:16

witam, pracowałem na popie- dziękuję:( polecam elaborat- dla mnie znacznie lepszy- dokładna selekcja- naprawdę warto, taniej i lepiej

damcar27
Posty: 134
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:04

Post autor: damcar27 » 08 wrz 2011, 0:41

> pucia napisał:

> witam, pracowałem na popie- dziękuję:( polecam elaborat- dla mnie znacznie lepszy- dokładna selekcja- naprawdę warto, taniej i lepiej

piszesz o regionalnym - małopolska, wskaż system globalny to będę wdzięczny.

Longerr
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2011, 14:55

Post autor: Longerr » 12 wrz 2011, 11:43

No ja pracuje na terenie Katowic... coś z Katowic ?

wieslaw27
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 13:52

Post autor: wieslaw27 » 14 wrz 2011, 17:02

Amer. Pozdrawiam Wiesław

Longerr
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2011, 14:55

Post autor: Longerr » 15 wrz 2011, 12:55

Program który działa na terenie śląska ! (a może ktoś ma konto wolne na op?):D:D

pucia
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:06

Post autor: pucia » 05 paź 2011, 14:23

amer jest tylko w Warszawie i ostatnio coś się popsuli jak fama niesie....

pucia
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2011, 22:06

Post autor: pucia » 17 lis 2011, 13:54

Elaborat działa tez na śląsku jak okazuje a nie Amer sorry pomyłka

damcar27
Posty: 134
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:04

Post autor: damcar27 » 18 lis 2011, 14:43

ogólnopolski nkiosk - moim zdaniem najłatwiejszy w obsłudze i tani...

Andrew
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2012, 18:08

Post autor: Andrew » 05 mar 2012, 18:42

Nkiosk nie ma gazet wiec od razu ich skresliłem. POP ma niezly pakiet (z ogloszeniami na KRN co w ich regionie podobno sie liczy) ale jakos to klepane z automatu, sporo bledow, nie znalazlem wielu ofert. Elaborat ma dobra obsługe klienta, analize danych, (nie zawalaja smieciami i starociami), daja za darmo strony firmowe. Amera nie znam. Juz niedlugo koncze z ta branza ale na Elaboracie dobrze mi sie pracowalo

Mikol
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:49

Post autor: Mikol » 02 kwie 2012, 21:32

Na rynku w zasadzie są 3 główne programy służące do pozyskiwania ofert, miałem okazje popracować na wszystkich i moim zdaniem najlepszy jest POP.

Ciekawy również jest elaborat ale wkurza mnie to, że wyszukiwarka otwiera się w nowym oknie i często chcąc zmienić jeden parametr trzeba klepać wszystko od nowa, strasznie irytujące szczególnie gdy się czegoś szuka ale być może to kwestia przyzwyczajenia. W Elaboracie oferty pojawiają się z dużym opóźnieniem co moim zdaniem jest największym minusem tego programu, bo np. w POP wchodzą one praktycznie non stop i zdarzyło mi się testując elaborat, że oferta która pojawiła się w internecie została zamieszczona dopiero następnego dnia. Szybszy "chyba" jest nkiosk ale nie traktowałby go w kategorii programu do selekcji bo wrzucają do bazy wszystko np. do ofert prywatnych oferty pośredników, bez sensu. Jedyne na co pozwala program to kumulacje wszystkiego w jednym miejscu jak w śmietniku i w ogólnie nie mają ofert z prasy.

Ogólnie nkiosk ma duży potencjał ale na ten czas nie ma nic wspólnego z selekcją ogłoszeń może dlatego jest taki tanii, co chyba jest ich jedyną kartą przetargową. Natomiast jest inny powód dla którego nigdy nie będę z niego korzystał. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że twórcą tej aplikacji jest gościu który ma biuro we Wrocławiu i nie za bardzo widzi mi się, żeby u niego była moja baza wszystkich informacji które w takim programie zamieszczam - nigdy nie wiem jak może je wykorzystać, a pewne jest, że ma do niej dostęp. Aktualnie chyba POP jako jedyny dba o bezpieczeństwo informacji bo połączenie z witryną jest szyfrowane co można sobie sprawdzić na stronie.

POP na tle pozostałych programów moim zdaniem wypada najlepiej ale też jest najdroższy i to chyba jedyny jego minus. Niby dodają do niego eksport na 6 portali co jest plusem ale nie za taką kwotę. Na szczęście obsługa u nich jest dość miła i jak się dobrze pogada to można sobie wynegocjować rabat, dlatego też na razie nie zamienię POPa na nic innego ;-)

Nie wiem jak wygląda Amer bo on chyba tylko na Warszawe działa, tak więc tego programu nie potrafię ocenić. Nie mniej jednak mam nadzieje, że moja opinia będzie pomocna.

damcar27
Posty: 134
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:04

Post autor: damcar27 » 02 kwie 2012, 21:38

dziąłam na popie i jeden minus - w kółko te same oferty a nie wiem czy można odfiltrować by nie pokazywał juz oglądanych np od 2 miesięcy...

co do cen trzeba negocjować - zapłaciłem z góry za rok, kilka stówek wraz eksportem na krn-a

krak_nier
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2012, 2:17

Post autor: krak_nier » 18 lis 2012, 12:48

Nie prawda że elaborat.pl ma czyszczenie ostatnio wyszukanych kryterów. Jest w konfiguracji opcja którą się zaznacza i zapamiętuje te kryteria przy kolejnym otwarciu okna filtrów. Podobnie w konfiguracji można zaznaczyć że chce się operować tylko na kilku powiatach z całego województwa.
Elaborat działa na wszystkich województwach, poza tym można tworzyć w nim swoje własne stronki firmowe z ofertami elaborata.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2012, 12:49 przez krak_nier, łącznie zmieniany 1 raz.

Mikol
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2012, 20:49

Post autor: Mikol » 13 gru 2014, 11:29

Wracając do tematu, ostatnio dostałem ofertę nowego programu sads.pl Cenowo chyba najlepsi, zauważyłem, że nawet ich program szybciej działa od innych, ktoś korzysta już z tego?


Dodane: 03.03.2015r
Nikt nie poruszył tematu to napisze od siebie, jakby ktoś był zainteresowany. Przetestowałem Sads i po kilkuletniej pracy na POP zdecydowałem się na zmianę, działam na tym od Stycznia i musze przyznać, że wbrew wstępnym obawom program sprawuje się dużo lepiej niż POP. Goście też mają łeb na karku bo co chwile wprowadzają nowe funkcje, w tym miesiącu dorobili pokazywanie średniej ceny nieruchomości w danym regionie, co jest dość dobre dla nowych agentów. W każdym razie polecam, ze względów praktycznych i ekonomicznych.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2015, 21:22 przez Mikol, łącznie zmieniany 1 raz.

sebointruz

Jaki program do wyszukiwania ofert ?

Post autor: sebointruz » 24 sty 2018, 11:39

Jest też inny niepozorny serwis.
Najważniejsze, że jest darmowy.
Działa tak, ze wklejamy tam link do wyników wyszukiwania np z gumtree, albo innego serwisu.
Daje to ogromną swobodę personalizacji wyników. Np szukam ofert prywatnych z Warszawa>Śródmieście do 10k/m
jeżeli tylko serwis ogłoszeniowy pozwala wyfiltrować takie oferty to on będzie umiał je monitorować.
Serwis wysyła powiadomienia email o nowych ofertach.

ODPOWIEDZ