DUżA AGENCJA POśREDNICTWA= LIPA

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
TO
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2011, 19:30

Post autor: TO » 28 maja 2011, 20:05

Od marca tego roku staram się sprzedać mieszkanie w Warszawie. Od kwietnia stwierdziłem, że warto by pomogła mi w tym duża agencja pośrednictwa nieruchomościami. Zdecydowałem się na H...R i to był B

katana25
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2013, 23:58

Post autor: katana25 » 05 mar 2013, 11:04

najlepiej chyba znaleźć dobrego pośrednika. Warto zwrócić uwagę, czy jest to osoba z licencją i czy Tobie dobrze się nim współpracuje. Ja polecam Nieruchomości M...W :)

szymonpy
Posty: 15
Rejestracja: 12 wrz 2012, 17:09

Post autor: szymonpy » 07 mar 2013, 8:54

Korzystaj z małych lokalnych rodzinnych firm. Tam klient zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu.

klystianek
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2014, 11:30

Post autor: klystianek » 27 maja 2014, 11:43

wiekszosc agencji teraz bedzie laczyla sie w konsorcja, taka polityka, mala lokalna firma nie przebije sie przez tysiace innych, pamietam jak u nas 10 lat temu bylo 6 biur nieruchomosci, teraz jest ponad 60 ;)

ale to od czlowieka zalezy jak zostaniesz obsluzony a nie od agencji
Ostatnio zmieniony 27 maja 2014, 11:43 przez klystianek, łącznie zmieniany 1 raz.

Emilia33
Posty: 20
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:21

Post autor: Emilia33 » 12 cze 2014, 17:21

Niestety nieprofesjonalnych pośredników jest sporo. Gorzej, że można jeszcze trafić w niektórych mniejszych, prowincjonalnych miastach na totalny brak wiedzy i ignorancję graniczącą wręcz z zaburzeniami ;)

Jakiś czas temu starałam się załatwić sprawę wynajęcia mieszkania przyjaciółki, która wyjechała za granicę i zostawiła mieszkanie w swoim rodzinnym mieście. Zorientowałam się dość szybko, która z agencji na tamtym rynku jest największa, najbardziej polecana. Zadzwoniłam do wskazanych Państwa i... dowiedziałam się, że jestem niepoważna, ponieważ nie chcę podpisać umowy zakładającej wyłączność tego biura na wynajem, ale myślę o zwiększeniu zasięgu potencjalnych klientów chcąc uniknąć podpisania tej wyłączności! Bo przecież biuro inwestuje w reklamę, etc. Nomen omen rozmawiałam z panią zajmującą się marketingiem w tym biurze, która jest też pośrednikiem ;)

Załamałam ręce! I oddałam ofertę do wszystkich pozostałych biur w mieście, omijając to szerokim łukiem.

Biznesmen
Posty: 16
Rejestracja: 08 maja 2013, 15:29

Post autor: Biznesmen » 19 sie 2014, 11:20

Ja nie mam przekonania do pośredników, których biznes opiera się głównie na tym, by jak najwięcej na tobie zarobić. Trudno o zaufanie w takim przypadku

DoradcaRN
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2015, 8:20

Post autor: DoradcaRN » 16 sty 2015, 8:47

Jeżeli priorytetem pośrednika jest rzeczywista korzyść i pełna pomoc dla Klienta na każdym etapie - promocji, prezentacji, negocjacji, przekazania - podjętej współpracy, to dlaczego nie skorzystać? Kwestia właściwego wyboru posrednika nieruchomości jest oczywiście podstawą tego sukcesu.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Piiter
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2011, 16:45

Post autor: Piiter » 19 kwie 2015, 1:30

Najlepiej skorzystać z agencji, z której korzystał Twój znajomy. Popytaj może wśród nich.

ODPOWIEDZ