Szukam pośrednika

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Hania_Szafarczy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2006, 9:12

Post autor: Hania_Szafarczy » 05 lip 2006, 9:13

***

Witam,

chcę założyć firmę zajmująca się nieruchomościami. Szukam osoby z licencją, która chciałeby nawiązać współpracę.

Mój adres e-mail: [color=blue:2616721437]h.szafarczyk@wp.pl[/color:2616721437]

Pozdrawiam

***

lajkonik
Posty: 99
Rejestracja: 17 maja 2005, 21:57

Post autor: lajkonik » 17 lip 2006, 19:51

a wpisz sobie w google.pl, np: pośrednik nieruchomości szukam wspólnika - albo cóś podobnego - na pewno kilku się znajdzie. Daj znać czy taka spółka powstała i gdzie najlepiej szukać...

tomasz99
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:48

Post autor: tomasz99 » 04 lis 2006, 1:00

Rownież szukam pośredników do super lokalizacji w Warszawie w centrum, w lokalu użytkowym na parterze na jednej z głównych ulic Warszawy. Najlepsi mają ustaloną ścieżkę kariery: pośrednik, lider zespołu, kierownik biura. Jestes sam/sama i widzisz że robi się coraz gęstsza atmosfera, duża konkurencja, zejdź z 4-go pietra do klienta... Jesteś doświadczonym pośrednikiem w dużym biurze, z małymi szansami na jakiekolwiek zmiany, spróbuj swoich sił w tworzeniu zespolu, który nie będzie miał sobie równych jeśli chodzi o jakość usług. Nie pożałujesz.

Prosze o kontakt
Tomasz
praca_21@yahoo.pl

Admin
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:32

Post autor: Admin » 05 lis 2006, 11:34

Czy to oznacza, że pośredników jest za mało?
Czyżby wzrósł prestiż tego zawodu w oczach potencjalnych nabywców i zbywców nieruchomości?

tomasz99
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:48

Post autor: tomasz99 » 07 lis 2006, 23:29

Myślę że pośredników jest rzeczywiście za mało jako tako, chociaż wielu dobrych ciągle woli pracować na własny rachunek. Myślę jednak, że hossa na rynku nie potrwa wiecznie i część małych agencji nie przetrwa wobec nowej jakości, którą przyniosą agencje sieciowe zza oceanu. Mieszkałem w Stanach ponad 10 lat i wiem co te agencje reprezentują. Sam w to wchodzę teraz, kiedy mogę decydować, które miejsce chcę mieć, a nie gdzie zostało jakieś miejsce do wypełnienia. Mam nadzieję, że znajdę ludzi, którzy spostrzegają rynek wizjonersko i przyłączą sie do nas.

tomasz99
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:48

Post autor: tomasz99 » 09 lis 2006, 0:51

Wygrałem wczoraj przetarg na lokal użytkowy przy świętokrzyskiej/Emilii Plater na parterze, z pięknymi witrynami, blisko Warszawskiego Centrum Finansowego. Zainteresowanych współpracą zapraszam do przysłania e-mailów na adres: praca_21@yahoo.pl. Potrzebuję kilku doświadczonych pośredników umiejących wykorzystać wspaniałą lokalizację biura do rozwinięcia się zawodowo. Dla najlepszych bardzo dobre warunki. Potrzebuję również kierownika biura. Biuro będzie działać pod szyldem "Century 21" i będzie najbardziej odlotowym biurem nieruchomości w Polsce. Biuro otworzy swoje drzwi ok. połowy stycznia, rekrutacja będzie więc trwała przez cały czas do stycznia włącznie.
Pozdrawiam
Tomasz
praca_21@yahoo.pl

galined
Posty: 168
Rejestracja: 22 paź 2005, 21:41

Post autor: galined » 10 lis 2006, 16:19

[quote:c04c142817="tomasz99;1824"]Wygrałem wczoraj przetarg na lokal użytkowy przy świętokrzyskiej/Emilii Plater na parterze, z pięknymi witrynami, blisko Warszawskiego Centrum Finansowego.
Potrzebuję kilku doświadczonych pośredników umiejących wykorzystać wspaniałą lokalizację biura do rozwinięcia się zawodowo. Dla najlepszych bardzo dobre warunki.
.....
Pozdrawiam
Tomasz
praca_21@yahoo.pl[/quote:c04c142817]

Nie pomniejszając roli lokalizacji biura uważam jednak, ze przeceniasz jej znaczenie dla mozliwosci rozwoju zawodowego pośrednika.
O mozliwości rozwoju posrednika decyduje nie fizyczna lokalizacja biura ale to co dana osoba w tym biurze robi, jakimi transakcjami ten pośrednik się zajmuje ,jaki jest zakres wykonywanych przez niego czynności, czy ogranicza się tylko do posrednictwa czy też jest także doradcą klienta.
Twierdzę także, że dobra lokalizacja biura nie jest gwarantem, ze odniesiesz sukces na rynku, dzisiaj sukces biznesowy zależy przede wszystkim od umiejetnosci pozyskiwania klientów, a mniej ( lub wcale ) od adresu pod jakim biuro funkcjonuje.
Pozdrawiam
galined

rysbed
Posty: 15
Rejestracja: 28 wrz 2006, 23:32

Post autor: rysbed » 10 lis 2006, 20:36

Galined masz rację.
Klienci zo dobrą ofertą trafią do każdego biura.
Sztuką jest mieć te dobre oferty.
Chyba w tym tkwi klucz.

tomasz99
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:48

Post autor: tomasz99 » 13 lis 2006, 12:07

Oczywiście zgadzam się, że sama lokalizacja niczego nie załatwi. Ale biorąc pod uwagę to, że pozostałe składniki do osiągnięcia sukcesu będą na co najmniej podobnym poziomie jak w pozostałych agencjach nieruchomości, uważam że dobra lokalizacja może przeważyć szalę. Wyobraźcie sobie Państwo, biura nieruchomości w kilkunastu bardzo dobrych lokalizacjach np. w Warszawie, działające pod jednym szyldem. Klienci niejako będą "zmuszeni" zauważyć, że biura nieruchomości mają jeden dodatkowy sposób dotarcia do potencjalnych klientów, eksponując swoje oferty np. na wyłączność w sposób, rzucający się w oczy, w pięknych witrynach, w miejscach uczęszczanych przez potencjalnych kupujących/sprzedających. Nie od razu, ale i tak dość szybko, klienci nie powinni mieć problemów z podpisywaniem umów na wyłączność, co wydaje mi się, czytając posty z forum dosyć istotnym czynnikiem osiągnięcia sukcesu.
Natomiast, wydaje mi się, że konkretne miejsce w centrum Warszawy, jak najbardziej będzie sprzyjać pośrednikom chcącym rozwijać się zawodowo, gdyż róznorodnych transakcji z całej Polski, jak i spoza nie powinno zabraknąć gdy pod nosem są potencjalni klienci, którym trudno znaleźć czas na odwiedzanie agencji w swoich miejscach zamieszkania.

Myślę więc, że dobra lokalizacja biura nieruchomości jest lub była do tej pory niedoceniana, i że to się dość szybko zmieni.
Pozdrawiam
Tomasz

Biondino
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2006, 19:58

Post autor: Biondino » 13 lis 2006, 21:54

[quote:23aa82fdeb="tomasz99;1824"]Wygrałem wczoraj przetarg na lokal użytkowy przy świętokrzyskiej/Emilii Plater na parterze, z pięknymi witrynami, blisko Warszawskiego Centrum Finansowego. Zainteresowanych współpracą zapraszam do przysłania e-mailów na adres: praca_21@yahoo.pl. Potrzebuję kilku doświadczonych pośredników umiejących wykorzystać wspaniałą lokalizację biura do rozwinięcia się zawodowo. Dla najlepszych bardzo dobre warunki. Potrzebuję również kierownika biura. Biuro będzie działać pod szyldem "Century 21" i będzie najbardziej odlotowym biurem nieruchomości w Polsce.
Pozdrawiam
Tomasz
praca_21@yahoo.pl[/quote:23aa82fdeb]


oj oj Tomasz99, troche wiecej pokory, to nie jest takie proste jak w US... pogadamy za kilka lat... o Twoim najbardziej odlotowym biurze nieruchomosci w Polsce...


narazie Pozdrawiam i zycze wiele sukcesow...

Biondino

tonig
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Post autor: tonig » 13 lis 2006, 22:07

[quote:068d5ee987="Hania_Szafarczy;901"]***

Witam,

chcę założyć firmę zajmująca się nieruchomościami. Szukam osoby z licencją, która chciałeby nawiązać współpracę.

Mój adres e-mail: [b:068d5ee987][color=blue:068d5ee987]h.szafarczyk@wp.pl[/color:068d5ee987][/b:068d5ee987]

Pozdrawiam

***[/quote:068d5ee987]

Właśnie założyłem Agencję Nieruchomości w Warszawie w Centrum i też szukam pośredników i asystentów pośrednika.
Mam wizję rozwoju biura i szukam pracowników co mogliby mi pomóc ją zrealizować. Nie wymagam licencji a jedynie wcześniejszego doświadczenia handlowego.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na maila tonig@interia.pl

Gimob
Posty: 5
Rejestracja: 13 paź 2006, 11:43

Post autor: Gimob » 14 lis 2006, 13:05

A ja popieram Tomasza99: nie daj sobie podciąć skrzydeł, nie słuchaj nikogo, kto by Cię ograniczał, wierz w to co chcesz zrobić, wyznaczaj wielkie cele. życzę powodzenia i oby każdy pośrednik dążył do tego aby jego biuro było najlepsze w Polsce.

ODPOWIEDZ