Egzamin juz za nami

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Mar
Posty: 34
Rejestracja: 30 paź 2006, 17:33

Post autor: Mar » 16 lis 2006, 0:07

Witam, witam:)

Formalnie teraz czekamy na odpowiedź z Min.Bud., bardzo bym chciała żeby decyzje dotarły jak najszybciej.
Może udałoby się złożyć papiery do 9 grudnia (30 dni przed I etapem już w 2007 roku - 9 stycznia) - Według terminarza postępowań kwalifikacyjnych w I poł. 2007r.
I etap mamy 9 stycznia i ustny 2 lutego 2007r.
Wysyłasz od razu papiery na drugie podejście. To tak jak ja;)
Zastanawiam się tylko czy musimy czekać 14 dni (ewentualne odwołanie) po otrzymaniu w/w decyzji żeby wysłać nasze dokumenty na kolejne podejście.
[b:872cfcb476]Może ktoś wie???
Czy można przyspieszyć całe postępowanie i złożyć swoje oświadczenie, że nie będę odwoływać się od decyzji...nie czekając dodatkowo 14 dni...po otrzymaniu decyzji z Min.Bud.[/b:872cfcb476]

P.S.
Według mojej wiedzy możesz zmienić opis transakcji cały czy też poprawić jakąś część i wysłać nowy zestaw.

pozdr
m


[quote:872cfcb476="speedy12;1966"]hehehe ja bylem w sali 2066 :) w drugiej 6 jaki ten swiat jest maly. Mam pytanie jak to teraz ma formalnie wygladac? Czekam na pismo, ze niezdalem i wyslylam jeszcze raz zgloszenie? Moge napisac nowe symulacje czy musze miec te stare? Chcialbym zmienic jedna symulacje w ktorej opisalem dzialke a nie jestem w tym dobry :/[/quote:872cfcb476]

Conrado
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 4:42

Post autor: Conrado » 16 lis 2006, 1:31

[quote:4f8dc14f36="Mar;2060"]Witam, witam:)
P.S.
Według mojej wiedzy możesz zmienić opis transakcji cały czy też poprawić jakąś część i wysłać nowy zestaw.[/quote:4f8dc14f36]

Proszę pamiętać, że "przedmiot transakcji" i "rodzaj transakcji" nie mogą ulec zmianie ponieważ są już wpisane do dziennika praktyk.
Jeśli będzie co innego w dzienniku praktyk i co innego w opisach transakcji to takie dokumenty nie przejdą etapu wstępnego.

speedy12
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2006, 0:03

Post autor: speedy12 » 16 lis 2006, 11:59

wlasnie zapomnialem o dzienniku przeciez tam sa nasze symulacje eh szkoda trzeba bedzie sie zmobilizowac

kati
Posty: 33
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:04

Post autor: kati » 26 lis 2006, 3:43

Zastanawiam się tylko czy musimy czekać 14 dni (ewentualne odwołanie) po otrzymaniu w/w decyzji żeby wysłać nasze dokumenty na kolejne podejście.
[b:d1bad77002]Może ktoś wie???
Czy można przyspieszyć całe postępowanie i złożyć swoje oświadczenie, że nie będę odwoływać się od decyzji...nie czekając dodatkowo 14 dni...po otrzymaniu decyzji z Min.Bud.[/b:d1bad77002]


Witaj
Zdawałam we wrześniu ,testy zdałam ,na ustnym zabrakło mi jednego punktu.
Ja pisałam oświadczenie i osobiście składałam dokumenty.
Musisz napisać na nowo te dwa oświadczenia to i trzecie możesz do nowego wniosku dołączyć.

Swoją drogą...zdaję za kilka dni ...i tak siedząc po nocach...dziś znalazłam to forum. Szkoda, że tak późno.

Jak czytam te wszystkie pytania z ustnego- mam coraz więcej obaw co do stanu swojej wiedzy.Moje były stosunkowo łatwe -typowe definicje-ale stres zrobił swoje i dalej nie wiem jak się go pozbyć.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ