Zawiadomienie z Ministerstwa

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
klara
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 11:33

Post autor: klara » 22 lis 2006, 13:39

A ja dzwoniłam do Ministerstwa w poniedziałek (20 list.) i kobieta powiedziała mi że te zawiadomienia dopiero zaczynają wysyłać,od wtorku- czyli 21 listop. Dowiedziałam się również że egzaminy pisemne mają być na ul Bobrowieckiej.

Conrado
Posty: 52
Rejestracja: 21 wrz 2006, 4:42

Post autor: Conrado » 22 lis 2006, 17:41

Nie rozumiem po co Państwo tak ekscytują się tymi zawiadomieniami. To nie jest dokument potrzebny do przystąpienia do egzaminu. Jeśli Państwo nie otrzymali zawiadomienia na dwa tygodnie przed egzaminem pisemnym wystarczy zadzwonić do ministerstwa i dowiedzieć się czy przeszło się etap wstępny. Jeśli tak, to pytamy się gdzie i kiedy odbędzie się egzamin pisemny. I to cała filozofia.
Wpłacamy pieniądze za drugi etap postępowanian, numer konta podany jest na stronie ministerstwa i czekamy na igrzyska.
Jedynymi potrzebnymi dokumentami to jest dowód wpłaty i dowód osobisty.

klara
Posty: 49
Rejestracja: 16 maja 2006, 11:33

Post autor: klara » 22 lis 2006, 20:13

Panie Conrado -- Panie z Ministerstwa są niegrzeczne , opryskliwe i nie chcą udzielać żadnych informacji tylko karzą czekać na jak to mówią zaproszenia na egzamin. żeby do Ministerstwa się dodzwonić to też nie było łatwo, mimo że miałam kilka telefonów do różnych niby kompetentnych osób do udzielenia mi informacji. A tak naprawdę zależało mi na miejscu egzaminu, żeby zorientować się w dojeżdzie, i nic więcej.

domik
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2006, 17:38

Post autor: domik » 23 lis 2006, 15:11

Cześć wszystkim zdenerowwanym kandydatom !
Listonasz właśnie dostarczył zawiadomienie o egzaminie.
Mamy jeszcze 6 dni na intensywną naukę.

domik
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2006, 17:38

Post autor: domik » 23 lis 2006, 15:20

[quote:c4bec36375="domik;2266"]Cześć wszystkim zdenerwowanym kandydatom !
Listonosz właśnie dostarczył zawiadomienie o egzaminie.
Mamy jeszcze 6 dni na intensywną naukę.[/quote:c4bec36375]

Podzielam opinię Klary, nie tylko miejsce egzaminu jest istotne ale również godzina.

Alicja
Posty: 101
Rejestracja: 30 maja 2006, 7:10

Post autor: Alicja » 23 lis 2006, 16:47

Czy ktoś z was ma pytania z 9 listopada? Podzielcie się z nami. Wszyscy chcemy przecież zaliczyć chociaż ten test.

ODPOWIEDZ