Strajkowała Poczta Polska

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
danielwojtowicz
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2006, 12:58

Post autor: danielwojtowicz » 26 lis 2006, 17:41

Mam problem i musze się z nim podzielić i zapytać. Co na ten tema sądzicie. Jak wiecie w ostatnich dniach strajkowała poczta polska. We wrześniu posłałem wniosek na egzamin 30.11-01.12.2006. I dostałem zawiadomienie o egzaminie ale w piątek 24 listopada. Czyli na 7 dni przed egzaminem, acha a odebrałem dopiero list polecony w sobotę bo nie było mnie w domu. I musze się zapytać czy mogę jeszcze wpłacić pieniądze na ten egzamin w poniedziałek czy tez nie. I jeszcze jedna najistotniejsza sprawa w zawiadomieniu jest pomyłka mojego nazwiska zamiast Wójtowicz napisali Wojtowicz tak jest napisane na kopercie jak i na wniosku. I zastanawiam się czy nie będę miał problemów w Warszawie. Bo nie będzie Im się zgadzać nazwisko. Jutro zadzwonię i się dowiem czy mogę wpłacić pieniądze czy przepadł egzamin i musze ponownie wysłać zgłoszenie na kolejny egzamin. A to będzie mój pierwszy egzamin, a w dodatku jako osoba ze średnim wykształceniem.


Pozdrawiam Daniel z Krakowa

magdab76
Posty: 22
Rejestracja: 28 paź 2006, 15:48

Post autor: magdab76 » 26 lis 2006, 17:53

mając podobna sytuację , zadzwoniłam do ministerstwa z zapytaniem czy mogę wpłacić dwa lub trzy dni przed egzaminem. Miła pani powiedziała , że tak , nie stanowi to problemu , byle wpłacić przed egzaminem ( miej ze sobą potwierdzenie dokonania zapłaty ) a swoją drogą ja też zdałam pisemny i oblałam ustny we wrześniu. teraz uczyłam sie zupełnie inaczej - zobaczymy jaki będzie efekt :)

danielwojtowicz
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2006, 12:58

Post autor: danielwojtowicz » 26 lis 2006, 17:57

Jutro zadzownie i sie wszystkiego dowiem.

mirsta
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2006, 16:03

Post autor: mirsta » 26 lis 2006, 18:34

Ja dokonałem przelewu na konto z strony ministerstwa a w liscie jest inne konto .No i jest teraz ładny gips

ODPOWIEDZ