PILNIE! Praca dla asystenta pośrednika w Chorzowie

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Fiolka
Posty: 14
Rejestracja: 30 maja 2006, 16:55

Post autor: Fiolka » 05 lut 2007, 11:11

Zatrudnimy asystentów pośrednika w obrocie nieruchomościami.
GWARANTUJEMY Uczciwe warunki wynagrodzenia!!

Jesteśmy młodą , prężnie rozwijającą się firmą. W trosce o klienta i jego interesy zatrudniami ludzi ambitnych i wykształconych. Nasi pracownicy ukończyli studia o kierunkach: Gospodarka Nieruchomościami, Inwestycje w Nieruchomościach, Geodezja, Ekonomia. Usługi świadczone przez naszą firmę to nie tylko kojarzenie stron! nasz klient może liczyć na fachową pomoc w zakresie: pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie: wszelkiego rodzaju nieruchomości; sprawdzaniu stanów prawnych nieruchomości; geodezyjnej obsłudze (podziały, rozgraniczenia, aktualizacje map do celów projektowych, wytyczenia i pomiary powykonawcze), skompletowaniu dokumentów potrzebnych przy transakcji; uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, doradztwo w zakresie rynku nieruchomości.
http://praca.onet.pl/oferta/pOferta.ij? ... 61F6ED722E

daga-kuta
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2007, 20:04

Post autor: daga-kuta » 06 lut 2007, 14:15

Witam mam na imię Dagmara i uważam że jestem osobą którą pani poszukuje na stanowisko asystenta pośrednika.Jestem osobą uczciwą,zoorganizowaną.Prowadzę swoją firmę a co zatym idzie mam doświadczenie w handlu jak i w bezpośrednim kontakcie z klientem.A tak się składa że rozpoczełam kurs na pośrednika nieruchomościami i zarządcy nieruchomościami.Gdyby pani była zainteresowana moją osobą proszę o kontakt
telefon komórkowy 662246877 lub stacjonarny 32 3843897.
Pozdrawiam Dagmara

gosia
Posty: 8
Rejestracja: 01 cze 2006, 12:08

Post autor: gosia » 09 lut 2007, 8:44

Dlaczego szukacie asystenta pośrednika a nie licencjonowanego pośrednika nieruchomości.

ODPOWIEDZ