Bzdurne pytania!!!!!!!!!!!!!!!!

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
aldonakwiatkows
Posty: 64
Rejestracja: 05 paź 2006, 21:49

Post autor: aldonakwiatkows » 22 lut 2007, 17:21

Mam różne odpowiedzi na pytania; 1.STOSOWANA PRZEZ INWESTORóW MIERNIKAMI EFEKTYWNIOśCI INWESTYCJI Są; a) wewnętrzna stopa zwrotu

IRR), b)wartość zaktualizowana netto (NPV), c)współczynnik zwrotu inflacji. 2. WYRóżNIKIEM BANKU HIPOTECZNEGO JEST TO żę; 1)udziela kredytów hipotecznych, b)emituje listy zastawne, c)przyjmuje depozyty ludności . Będę wdzięczna za pytania egzaminacyjne z X,XIXII ur. oraz ostatniego. ALDONA

aldonakwiatkows
Posty: 64
Rejestracja: 05 paź 2006, 21:49

Post autor: aldonakwiatkows » 23 lut 2007, 23:32

Dzięki,weszłam na stronę i zajęło mi to 8 godz. i jeszcze wszystkich testów nie przeczytałam,ale są dobre do nauki. Bez nich nie ma szans zdania egzaminu. Sama wiedza nie wystarczy.Na egzaminie jest za mało czasu by się zastanawiać.Nie wystarczy inteligencja-myślenie tylko wkuwanie na pamięć. Na wkuwanie tego traci się czas i nic póżniej nie zostaje. Ten kto wymyśla te pytani powinien dostać nagrodę"totalnej Głupoty"

Uchwała rady gminy w spr. uchwalenia planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego, czy wmaga publikacji na stronie internetowej gminy?

aldonakwiatkows
Posty: 64
Rejestracja: 05 paź 2006, 21:49

Post autor: aldonakwiatkows » 07 mar 2007, 11:17

Znalazłam. Nie wymaga. Egzamin pisemny zdałam. Do ustnego nie podeszłam z przyczyn obiektywnych. Zdałam dzięki Wam. Serdeczne dzięki.

ODPOWIEDZ