Oprogramowanie dla biura nieruchomości

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
agaga
Posty: 17
Rejestracja: 20 wrz 2006, 8:51

Post autor: agaga » 10 lut 2007, 9:31

W czym jest lepszy program Galactica Virgo ok. 4000zł od np. Property 1300zł ze stroną www? Bardzo trudno jest zorientować się po samych demówkach. W opisach są właściwie podobne opcje. I każdy reklamuje się jako najlepszy i najbardziej funkcjonalny. Pomóżcie proszę. Muszę szybko wybrać dobry program. Napiszcie proszę jakimi programami się posługujecie i jakie są wady i zalety poszczególnych programów.

BeTe
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2006, 0:23

Post autor: BeTe » 10 lut 2007, 13:23

Witam
Jestem świeżo po zdaniu egzaminów na pośrednika, przymierzam się do organizowania biura pośrednictwa i w tej sytuacji oczywiście jestem zainteresowany jego oprogramowaniem. Mam jednak wątpliwości czy pracujący pod linuksem zdobędzie rynek. Linuks jescze nie jest powszechny, sam też go nie używam i słabo znam, zatem mam wątpliwości. Chyba że stworzycie go tak aby mógł pracować w obu środowiskach. Też czekam na jego premierę.
Tadeusz

agaga
Posty: 17
Rejestracja: 20 wrz 2006, 8:51

Post autor: agaga » 12 lut 2007, 9:41

http://wsn.pl/index.php
A czy ktoś może zna ten program? Jest gratis. Czy to możliwe? Wydaje się, że nie ma nic dobrego za darmo. A może jednak?

slasz
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:27

Post autor: slasz » 22 lut 2007, 14:58

Witam. Nie chciałbym, żeby wyglądało, że reklamuję jakiś produkt. Szukałem programu który będzie pracował na komputerze bez względu na system operacyjny, a więc zarówno komputerze z linuxem jak i windowsem. Druga rzecz, chciałem mieć możliwość pracy z programem z dowolnego miejsca - czyli przez internet, a nie tylko w sieci lokalnej. Dzięki temu po powrocie do domu i położeniu rodziny do spania mogę znów pracować ;-). Ma to również znaczenie, jeśli otworzysz filę swojego biura - wszyscy pracują na jednej bazie danych. Powyższe warunki spełniają programy web-owe, czyli takie na których pracujemy logując się do nich przez internet, za pomocą przeglądarki internetowej. Z tego co się orientuję, jest b. niewiele takich programów dla pośredników. Ważne jest też jaki zespół pracuje nad programem, kto go tworzy, jaki jest z nimi kontakt. Czy np. można do nich zadzwonić i powiedzieć: potrzebuję nowej funkcji, wydruku, raportu itp. Generalnie - jest to ważny wybór, ponieważ w istotny sposób wpływa na procedurę pracy nad ofertą i kojarzeniem, a więc w konsekwencji na jakość skuteczność naszej pracy. Jeżeli (a powinien koniecznie) program jest sprzęgnięty ze stroną www - to jeszcze ważne jest aby była to dobra strona. Chyba wszyscy już doceniają wagę internetu w naszej pracy. co do funkcji programu - myślę, że wszystkie poważne i dojrzałe programy są zbliżone. Można by wymienić parę funkcji, których brak dyskwalifikuje program - np. automatyczne kojarzenie, ale to już na dłuższy artykuł. Generalnie: po dwu latach pracy z jednym programem, przesiadłem się na Galactica Virgo i po ok. pół roku pracy na tym ostatnim jestem zadowolony, nawet bardzo. Pozdrawiam.

agaga
Posty: 17
Rejestracja: 20 wrz 2006, 8:51

Post autor: agaga » 22 lut 2007, 19:34

Bardzo dziękuję za potwierdzenie mojego dobrego wyboru. Właśnie zamawiam ten program i na razie mogę reklamować doskonały i szybki kontakt. Myślę, że ważne jest także to, żeby nie zostać sam na sam z problemem. Stronę także zamawiam w tej firmie, bo wydaje mi się, że dobrze jest żeby robił to jeden zespół.
Pozdrawiam

lexi
Posty: 66
Rejestracja: 17 gru 2006, 15:37

Post autor: lexi » 23 mar 2007, 15:16

Agaga, mam pytanko - jak Ci się pracuje z programem, o którym pisałaś, czy jesteś zadowolona?
Czekam z utęsknieniem na licencję, testuję różne programy i generalnie przygotowuję się do otworzenia biura, więc każdą złotowkę wydaną na początek muszę dokładnie przemyśleć, Virgo jest dość drogi - czy warto?
Dzięki za ewentualne porady, pozdr. Ola

agaga
Posty: 17
Rejestracja: 20 wrz 2006, 8:51

Post autor: agaga » 10 kwie 2007, 12:49

Przede wszystkim płacąc gotówką można wynegocjować duży upust. Wciąż jeszcze testuję ten program, i chyba go polubię. W cenie jest szkolenie, ale ponieważ ja kupiłam go przed otwarciem biura, zaczęłam tworzyć bazę sama. Za każdym razem, kiedy mam problem lub wątpliwości, pracownik firmy cierpliwie mnie instruuje i jestem przekonana, że będzie w porządku i że nie będę szukać innego programu. Na początku nie musisz kupować wszystkich modułów. To ograniczy koszty w pierwszych, najtrudniejszych miesiącach.
Teraz czekam na wykonanie strony internetowej i na szkolenie. Myślę, że dobrze się stało, że najpierw miałam aplikację, a dopiero teraz będzie szkolenie, bo widząc program pierwszy raz można się pogubić. Poznanie go wymaga jednak czasu, ale myślę, że to się opłaci.
Pozdrawiam

EDDY
Posty: 8
Rejestracja: 06 sie 2006, 22:23

Post autor: EDDY » 26 maja 2007, 10:08

Witam prosze o rade ktory program chodzi z vista ?

yeti02
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2007, 0:57

Post autor: yeti02 » 29 lip 2007, 22:10

Witam :-))
Będąc na etapie wyszukiwania programu dla BON, natrafiłem na "e-Biuro Nieruchomości", autorstwa firmy ze Szczecina.
Czy ktoś z forumowiczów używa tego programu i mógłby podzielić się wrażeniami z jego obsługi?
W tym momencie rozważam zakup tego programu lub omawianego tutaj Galactico Virgo.
Dziekuję z góry za wszelkie opinie o programie :)

Kaligula
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2013, 17:18

Post autor: Kaligula » 19 mar 2013, 18:05

> agaga napisał:

> W czym jest lepszy program Galactica Virgo ok. 4000zł od np. Property 1300zł ze stroną www? Bardzo trudno jest zorientować się po samych demówkach. W opisach są właściwie podobne opcje. I każdy reklamuje się jako najlepszy i najbardziej funkcjonalny. Pomóżcie proszę. Muszę szybko wybrać dobry program. Napiszcie proszę jakimi programami się posługujecie i jakie są wady i zalety poszczególnych programów.

W zakresie w jakim możesz na nim pracować lub inaczej pisząc automatyzacji procesów, które aby wykonać ręcznie musisz robić z tydzień lub zatrudnić kilka osób. Ponadto skąd wzięłaś cenę 4000zł? Od "życzliwej" konkurencji?

Skorpionik
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2013, 20:35

Post autor: Skorpionik » 26 mar 2013, 21:09

> agaga napisał:

> W czym jest lepszy program Galactica Virgo ok. 4000zł od np. Property 1300zł ze stroną www? Bardzo trudno jest zorientować się po samych demówkach. W opisach są właściwie podobne opcje. I każdy reklamuje się jako najlepszy i najbardziej funkcjonalny. Pomóżcie proszę. Muszę szybko wybrać dobry program. Napiszcie proszę jakimi programami się posługujecie i jakie są wady i zalety poszczególnych programów.

Piszesz to pisz na temat, wystarczy sprawdzić na stronie cena Virgo od 39 zł miesięcznie....więc jakie 4000zł?

ODPOWIEDZ