odmowa współpracy

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
cinek1981
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2006, 9:18

Post autor: cinek1981 » 23 lut 2007, 11:06

Czy biuro może odmówić współpracy z innym biurem nieruchomości?
Przykładowo: mam klienta na nieruchomość ktorej oferta znajduje sie w innym biurze,a to biuro nie chce wspolpracowac twierdzac ze "my mamy swoich klientow i nie wspolpracujemy".
Czy taka sytuacja jest zgodna z prawem?
Wg mnie nie bo dziala na szkode klienta.

W moim miescie jest tak ze wiekszosc biur "chce zgarnac" dwie prowizje i nie interesuje ich dobro klienta , a potem oferty "wegetuja w biurze" i czekaja az ktos w koncu kupi dana nieruchomosc :/

Czy u Was tez jest podobnie?

olek_k1
Posty: 24
Rejestracja: 28 paź 2006, 16:22

Post autor: olek_k1 » 23 lut 2007, 15:27

próbowałem wynająć lokal biurowy. Oferta z biura obrotu. Do czasu jak nie powiedziałem ,że też na biuro było wszystko OK. Umówiliśmy się na pokazanie.Odmówili w dniu kiedy miałem to obejrzeć. W momencie jak powiedziałem na jaką działalność biuro powiedziało,że właścicielka pewnie nie zgodzi się na taki charakter działalności. Nawet się z nią nie konsultowali. Porażka takie podejście. Szkoda gadać. Chyba konkurencja nie mile widziana!!

judas
Posty: 109
Rejestracja: 03 paź 2005, 23:33

Post autor: judas » 07 mar 2007, 11:08

[quote:30609ff12a="cinek1981;4203"]

W moim miescie jest tak ze wiekszosc biur "chce zgarnac" dwie prowizje i nie interesuje ich dobro klienta , a potem oferty "wegetuja w biurze" i czekaja az ktos w koncu kupi dana nieruchomosc :/

Czy u Was tez jest podobnie?[/quote:30609ff12a]

Witaj cinek1981.
Czy możesz w prywatnej wiadomości powiedzieć mi, które z pilskich biur chętnie współpracują z Wami, a które nie?

ODPOWIEDZ