Nauka!

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
tipy_typ
Posty: 31
Rejestracja: 15 lut 2007, 17:55

Post autor: tipy_typ » 11 maja 2007, 15:42

Wytam wszystkich uczestnikow ktorzy przygotowuja sie do egzaminow!
Dzieki ten Forum naprawde niezle sobie radze. Ucze sie co najmniej 4 godziny dziennie i musze przerobyc testow 2-3 razy ze by utrwalic wiedze. Korzystam glownie z darmowych testow i uwazam ze jest zbedne wydawanie pieniadze na dodtkowe testy...ale moze sie i myle.:) Rowniez za rade niektorych forumowiczow korzystam z Kodeks spolek(jestem kompletna noga w tym) i Kodeks Cywylny. Wiem ze trzeba wlozyc bardzo duzo pracy ze by dostac licencje...no doubt! Niestety nie pamietam cyfr, i pomimo ze wiem co i gdzie trzeba szukac, nie potrafie zapamietac numer artykulu czy ustawy...jak wy sobie radzycie??? A tak na marginesie...czy sa cudzoziemcy wsrod uczestnikow Forum?Mam nadzeje ze ja nie jestem pierwsza:)
Pozdrawiam!

speedy12
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2006, 0:03

Post autor: speedy12 » 13 maja 2007, 12:00

Nie ucz się numerów artykułów bo nie przydadzą Ci się, ważna jest treść i sens przepisu. Co do nauki testów to ja również uczyłem się z tych ogólnodostępnych i testy zdałem za pierwszym razem.

ODPOWIEDZ