Czy jest jakaś szansa ??

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
kuba21
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2007, 17:11

Post autor: kuba21 » 03 cze 2007, 17:22

Witam jestem nowy i zupełnie zielony :P Mam pytanie zwiazane z mozliwościa zdania egzaminu po nauce 10 dniowej ?? wiem ze to dziwnie brzmi ale sytuacja nie pozwalła mi przystąpić do nauki wczesniej czy zaczynajac uczyć sie w chwili obecnej mam szanse zaliczenia egzaminu 15 czerwca??
Przy okazji mam prosbe aby ktos nakierował mnie jak sie do tego zabrac i jakie kroki podjąć zeby zaliczyc pisemny czytac kodeksy od deski do deski ?? moze jakis program czytałem cos o programi POśREDNIK polecacie ??
POMOCY

AsiulaMK
Posty: 45
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:47

Post autor: AsiulaMK » 03 cze 2007, 20:40

Szansa na zdanie...mhmmm.... jak ma się dużo szczęścia i duuuuużą wiedzę a program Pośrednik jest bardzo dobry chyba obecnie najlepszy dostępny na rynku

Ona22
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2007, 12:20

Post autor: Ona22 » 03 cze 2007, 21:16

Moim zdaniem, że zdobyć licencje pośrednika trzeba posiadac dużą wiedzę z zakresu gosp. nieruchomościami. Powiem Ci, że ja zdałam pisemny za pierwszym razem a teraz męcze sie z ustnym. Jadę na egzamin po raz trzeci. Uczyłam sie sporo i przyznaję, że cały czas nie odkładam tematu na bok tylko powtarzam to co istotne, czytam sporo prasy i pracyuję w zawodzie od 2 lat. Niestety mimo tego nie zdałam ustnego juz dwa razy. Znam jednak osoby, które zdały i pisemny i ustny za pierwszym razem choć przygotowane były śernio. Po prostu bardzo ważne w tym przypadku jest szcęście.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ