potrzebne dokumenty

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
grzegorzd
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2007, 11:46

Post autor: grzegorzd » 03 lip 2007, 13:28

ma ktos z Was zaswiadczenie o niekaralnosci i o zdolnosci do czynnosci prawnych na w wersji komputerowej?:) jak tak to prosze bardzo bo nie moge na necie znalesc.

EwaAnna
Posty: 59
Rejestracja: 01 gru 2006, 11:34

Post autor: EwaAnna » 03 lip 2007, 13:58

Grzegorz, moge Ci przesłać, ale to bardzo proste. To Ty piszesz oświadczenie, np: Uprzedzony o odpiwedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń, stwierdzam że posiadm pełną zdolność do czynności prawnych.
Drugie tak samo: Uprzedzony......, oświadczam że nie byłem karany za przestępstwa przeciw mieniu...itd.
Oczywiście data, twój podpis.

Agula
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:17

Post autor: Agula » 04 lip 2007, 21:15

dokładnie tak jak pisze EwaAnna, piszesz te 2 zdania, mogą być nawet na jednej kartce. Nie jest do tego potrzebny specjalny formularz


PiotrW
Site Admin
Posty: 1506
Rejestracja: 28 sie 2006, 9:13

Post autor: PiotrW » 04 lip 2007, 21:42

Niezależnie od treści oświadczenia jakie będzie przedstawione w internecie ważne jest aby w oświadczeniu zawrzeć treść jaka żądana jest do poświadczenia. Rzeczywiście najlepiej jest chyba samemu ją napisać aby nie przeoczyć czegoś co jest wymagane, no i oczywiście podpisać takie oświadczenie, bo sam już widziałem oświadczenia o niekaralności, których ktoś zapomniał podpisać składając zestaw swoich dokumentów.

zigza.Q
Posty: 94
Rejestracja: 25 maja 2007, 8:58

Post autor: zigza.Q » 05 lip 2007, 23:21

gdzie to można zobaczyć?
"bo sam już widziałem oświadczenia o niekaralności" [...]

ODPOWIEDZ