jak to dalej bedzie ? prosze o konkrety

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
damcar27
Posty: 134
Rejestracja: 02 kwie 2007, 0:04

Post autor: damcar27 » 18 lip 2007, 23:17

witam Was serdecznie. niestety nie mam szczęścia do ustnego - 4 razy porażka. pisemny poszedl za 1 razem a teraz makabra (ucze sie i non stop coś brakuje - na egzaminie w marcu pytali mnie o nowelizacji ustawy o spadkach a ja w symulacjach nie mialem żadnej wzmianki o takich sprawach - proste symulacje kupić - sprzedać bez zawiłości) I NAJWAżNIEJSZA SPRAWA MAM śREDNIE WYKSZTAłCENIE - W MINISTERSTWIE MI MóWILI(dzwoniłem dla pewności z 5 razy do różnych osób) ZE PO USTNYM MOGE ZDAWAć DO BóLU (byleby nie minął rok od ostatniego ustnego) A TU ZNOWU RZąD SZYKUJE ZMIANY - BARDZO PROSZE O INFO WTAJEMNICZONYCH JAK WYGLADA SPRAWA JEZELI ZDALO SIE TEST I POZOSTAL USTNY? pozdrawiam Damian

GRETCHEN
Posty: 27
Rejestracja: 21 cze 2006, 20:53

Post autor: GRETCHEN » 19 lip 2007, 17:23

Witaj,
ja jestem w bardzo podobnej sytuacji. Pisemny za pierwszym podejściem. Ustny oblany i mam już za sobą 2 poprawki. We wrześniu szykuje się na czwarte podejście. Szczerze mówiąc mam juz dosyć, ale nie poddam się.
Uważam, że tak jak się dowiadywałeś nas obejmują jeszcze stare zasady, bo zaczeliśmy postepowanie kwalifikacyjne wczesniej, nas ta nowa ustawa według mnie nie obejmuje. Ja na szczęście mam wyższe, ale podyplomówka i znów 2 lata w plecy wcale mnie nie zachwycają. Mam, więc wielką nadzieję, ze jadę do Warszawki już ostatni raz.I Tobie życzę tego samego. No chyba, że po odbiór licencji ;-))

qwert
Posty: 54
Rejestracja: 02 gru 2006, 23:44

Post autor: qwert » 24 lip 2007, 17:46

Wystarczy podyplomówka roczna - byleby była. Tylko że to i tak rok opóźnienia. Do zobaczenia we wrześniu i obyśmy nie mieli tego zmartwienia.

ODPOWIEDZ