Zadania rachunkowe dla kandydatów...

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
czuszka
Posty: 8
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:05

Post autor: czuszka » 07 sie 2007, 12:48

witam
przygotowuję się do egzaminu w sesji wrzesniowej. korzystam z wydanych przez Educaterrę w tym roku "Zadań rachunkowych dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych". czy ktoś z Was też korzysta z tej ksiązki. moim zdaniem cześć zadań jest błednie rozwiazania, zawiera mniejsze lub większe pomylki rachunkowe i inne. czy ktoś ma podobne doświadczenie?

Dziunia
Posty: 14
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:18

Post autor: Dziunia » 08 sie 2007, 9:08

Z tej pozycji nie korzystałam, ale w tej chwili przerabiam "Nieruchomości w pytaniach i odpowiedziach" zeszyt 7 Wacetob i również wydaje mi się że odpowiedzi są z błędami. Korzystałaś moze z tej pozycji? Może wymieniłybysmy sie materiałami? Wbierasz się na kurs przygotowawczy? Pozdrawiam

sidor
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2007, 11:38

Post autor: sidor » 13 sie 2007, 15:27

[quote:26b3e3312c="czuszka;6648"]moim zdaniem cześć zadań jest błednie rozwiazania, zawiera mniejsze lub większe pomylki rachunkowe i inne. czy ktoś ma podobne doświadczenie?[/quote:26b3e3312c]
jeszcze nie, ale w najblizszym czasie zamierzam zabrac sie za przygotowania do egzaminu przy wykorzystaniu m.in. tej publikacji, wiec postaram sie podzielic doswiadczeniami.

do egzaminu bede startowal na jesieni, a na poczatku wrzesnia planuje kurs przygotowawczy organizowany oprzez Federacje? wybieracie sie?

beatrice12
Posty: 24
Rejestracja: 16 paź 2006, 14:12

Post autor: beatrice12 » 16 sie 2007, 11:23

[quote:9efa9b97e7="Dziunia;6664"]Z tej pozycji nie korzystałam, ale w tej chwili przerabiam "Nieruchomości w pytaniach i odpowiedziach" zeszyt 7 Wacetob i również wydaje mi się że odpowiedzi są z błędami. Korzystałaś moze z tej pozycji? Może wymieniłybysmy sie materiałami? Wbierasz się na kurs przygotowawczy? Pozdrawiam[/quote:9efa9b97e7]
Ja korzystam z tej pozycji, ale jak na razie oprócz tego pytania z prawa budowlanego, które zamieściłaś we wcześniejszym wątku nie znalazłam innych błędów.Jeżeli znajdziesz jeszcze jakiąś niepewną odpowiedz to bardzo proszę napisz. Jeżeli chodzi o zadania rachunkowe to jeszcze nie przeglądałam tej książki, więc trudno mi się wypowiadać.

jusia1
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2007, 13:33

Post autor: jusia1 » 16 sie 2007, 14:31

Witajcie
Przerobiłam już wszystkie możliwe książki, testy, pytania i zauważyłam że odpowiedzi na te same pytania w poszczególnych publikacjach różnią się od siebie . Najbardziej wiarygodną pomocą jest gazetka WYCENA która zawiera zarówno pytania jak i zadanie. Polecam

ODPOWIEDZ