Jakie testy polecacie?

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Iwonka
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2006, 22:29

Post autor: Iwonka » 30 sie 2007, 10:39

Witam,
W październiku po długiej przerwie po niezdanym w lutym egzaminie podchodzę w październiku ponownie.

Mam pytanie jakie testy i na jakiej stronie polecacie.
Słyszałam o programie "pośrednik", ale słyszałam też że tam nie wszystkie odpowiedzi są prawidłowe - są pomyłki.
Proszę o rade, gdzie są najbardziej aktualne pytania z prawidłowymi odpowiedziami.


Będę wdzięczna ;)

Agula
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:17

Post autor: Agula » 31 sie 2007, 20:07

hymmm, ja w dalszym ciągu polecam "posrednika". Jest w nim trochę błędów, bo prawo, ustawy zmieniają się nieustannie i trudno nadążyć z aktualizacją. Ja trenowałam na "posredniku" i zdałam za pierwszym razem. Po prostu rozwiązując testy trzeba mieć na uwadze, że niektóre ustawy niedawno sie zmieniły i odpowiedzi na pytania z tego zakresu sprawdzić samemu w ustawach.
Zawsze można też napisać maila do autora programu, jeżeli zauważymy błąd. Zazwyczaj wyjaśnia on wątpliwości.

ODPOWIEDZ