Gdzie szukać praktyk p.n po ukończeniu Studiów?

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
annakubat
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2007, 11:05

Post autor: annakubat » 25 paź 2007, 12:26

Jestem nowa na tym Forum. Pytanie: Gdzie szukać informacji nt. odbycia praktyk po ukończeniu Studiów Podyplomowych na pośrednika? Czy są jakieś materiały na ten temat na stronie?
Pozdrawiam

Alicja
Posty: 101
Rejestracja: 30 maja 2006, 7:10

Post autor: Alicja » 25 paź 2007, 16:09

Skontaktuj się z lokalnym stowarzyszeniem pośredników, oni ci wskażą lokalnych organizatorów praktyk. Ja np. miałam praktyki w tym samym towarzystwie szkoleniowym, które organizowało studia podyplomowe. A tak w ogóle to można odbyć praktyki w jakimś biurze, u osoby uprawnionej, ale nie polecam. Lepsze są w formie warsztatowej organizowane przez stowarzyszenie czy inne firmy, jak PROFIL.

annakubat
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2007, 11:05

Post autor: annakubat » 25 paź 2007, 16:30

Dziękuję za odpowiedź, właśnie z tym jest kłopot ponieważ Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie której jestem słuchaczką obwieściła ,że praktyki dla Zarządców i Rzeczoznawców owszem sa możliwe ale dla Pośredników - sami mają sobie znaleźć biuro które ich przyjmie.

Agula
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:17

Post autor: Agula » 29 paź 2007, 20:29

może WSPON?

ODPOWIEDZ