Zaświadczenie o minimach programowych

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
przemuv
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2007, 12:55

Post autor: przemuv » 11 mar 2008, 15:45

Mam pytanie złożyłem w zeszłym tygodniu wniosek o nadanie licencji na pośrednika . Komisja zbiera sie 5 maja. Mam obawy co do nadania licencji. Szkołe końcyłem w 2005 roku i z tego co sie orietuje to sa teraz calkiem inne minima programowe. Probuje sie dodzwonic od dluzszego czasu do Ministerstwa, ale na daremno. Może mi ktoś z was pomoże co mam w tej sytuacji robic . Może mam wystapić o zaświadczenie do szkoły o tym że w dniu ukończenia szkoły spełniałem minima programowe.Prosze o pomoc.
Pozdrawiam

mati333333
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2006, 18:56

Post autor: mati333333 » 11 mar 2008, 16:03

Witam! Wydaje mi sie że powinienes zapytać w szkole którą kończyłeś czy ukończenie jej obliguje cie do uzyskania licencji w trybie nowych zasad. Chociasz znając życie nie bedą nic wiedzieć. Ale ja i tak bym wzioł od nich min programowe jakie przerabiali w tamtych latach i poruwnał bym z minimum programowym studiów podyplomowych po których można uzyskać licencje. Przepisy napewno sie zmieniły od tamtego roku a czy minima progarmowe?? trzeba sie w szkole dowiedziec chyba! Pozdrawiam

barsol
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2008, 14:18

Post autor: barsol » 11 mar 2008, 17:26

Witam! Dzwonicie po ministerstwach a na stronie mb.gov.pl wszystko pisze! Już w grudniu minister wyjaśniał że minimum ma obowiązywać na dzień rozpoczęcia studiów i takie ma obowiązek uwzględnić komisja!!! Piszcie proszę jak Wam idzie załatwianie tych spraw...Pozdrawiam

ODPOWIEDZ