Postępowanie jednoetapowe z kwietnia - przyczyny odmowy

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Baisa
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:00

Post autor: Baisa » 10 cze 2008, 14:16

Czy ktoś, kto składal dokumenty do MI na postępowanie jednoetapowe w m-cu kwietniu i spotkał się z odmową mógłby podzielić się swoją wiedzą nt. przyczyny takiej odmowy ?

W postępowaniu z m-ca maja podobno chodzi o "coś" z dokumentami - informacja telefoniczna uzyskana w MI, cytat: "dokument dokumentowi nierówny" (dziwne tylko, że dotyczy wszystkich ... ).

Niestety następne spotkanie komisji dopiero w m-cu sierpniu !!!

mnich
Posty: 160
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:46

Post autor: mnich » 10 cze 2008, 15:54

Czy dostałaś odpowiedź na piśmie , jeśli tak to powinni uzasadnić odmowę nadania licencji , jeżeli nie dostałaś odmowy na piśmie to niestety nie wiesz nic , a przez telefon niestety nie uzyskasz żadnych wyczerpujących informacji , tymbardziej ,że w ministerstwie telefony odbierają wredne gnidy i cieszą sie , że komuś nei nadali licencji , ja bym je wszystkie przepędził po Warszawie w 35 stopniowym upale to by się nauczyły pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baisa
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:00

Post autor: Baisa » 11 cze 2008, 8:32

Dostałam odpowiedź na piśmie taką jak wszyscy w ubiegłym tygodniu, muszę czekać na rozstrzygnięcie "wątpliwych kwestii" do września - niestety, dla mnie, ubiegałam się o licencję w terminie majowym.
Ciekawi mnie jednak jakie przyczyny niewydania licencji MI podawało tym, którzy składali dokumenty na kwiecień.
Inna sprawa, że w momencie kiedy posiadałam pełną wiedzę nt. możliwości ubiegania się o licencję w postępowaniu jednoetapowym było już za późno (!) na złożenie dokumentów na wcześniejszy, czyli kwietniowy termin (jak ONI to zrobili, że zdążyli ???).

ODPOWIEDZ