Szkolenia z zakresu rynku nieruchomości

Imprezy lokalne i ogólnopolskie dotyczące rynku nieruchomości.
katarzynabloch
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:48

Post autor: katarzynabloch » 26 mar 2012, 13:56

Witam. Interesuję się wycenami nieruchomości i staram się cały czas pogłębiać swoją wiedzę na dany temat. W tej chwili jestem zainteresowana szkoleniami z zakresu rynku nieruchomości, może ktoś wie gdzie mogę znaleźć informacje na dany temat?

Adrian Gozdera
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2012, 17:41
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Adrian Gozdera » 02 kwie 2012, 17:32

Witaj Katarzyno,

Zapraszam Cię na szkolenie: Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości, które jest prowadzone przez praktyka znającego polskie realia nieruchomości. Na pewno znajdziesz tam odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i nauczysz się obsługi kalkulatora, dzięki któremu wyliczenie opłacalności inwestycyjnej będzie błahostką. Do tego zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Co odróżnia to szkolenie od innych? Nie ma tu teoretycznego gadania, najwięcej czasu poświęcamy na praktyczne rzeczy. Zachęcam Cię do zapoznania się z harmonogramem znajdującym się na stronie:

http://edukacjainwestowania.pl/szkoleni ... ruchomosciDodatkowo wpisując poniższy kod otrzymasz 209zł rabatu na seminarium.

BOGACTWO


Jako przedsmak tego wszystkiego zachęcam do pobrania darmowego e-booka o inwestowaniu w nieruchomości napisanego przez znanego i cenionego w Ameryce inwestora w nieruchomości Dolfa de Roosa.

http://edukacjainwestowania.pl/ebook/cz ... tania.html

ODPOWIEDZ