Wpisy w dzienniku praktyk

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
tomaz
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2007, 19:09

Post autor: tomaz » 29 sie 2007, 15:28

Mam mały problem z wpisami w dzienniczku praktyk. Robiłem praktykę u pośrednika który prowadził ją pierwszy raz w życiu, i wpisanie czynności spadło oczywiście na moje barki :-). Nie wiem czy wpisy powinny być rozbudowane czy raczej w formie krótkich informacji. Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc

dero
Posty: 27
Rejestracja: 29 sie 2007, 11:53

Post autor: dero » 30 sie 2007, 15:11

witam, dolanczam sie do pytania, posty wczesniejsze czytalem i wiem ze rozbudowane te wpisy nie maja byc jednak jak mozna kogos prosic o konkretne przyklady lub najlepiej skany to bede bardzo wdzieczny
pozdrawiam

wAgone
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2007, 19:57

Post autor: wAgone » 02 gru 2007, 20:16

Ja również dołączam się do pytania

tipy_typ
Posty: 31
Rejestracja: 15 lut 2007, 17:55

Post autor: tipy_typ » 03 gru 2007, 13:53

Wypelnialam dzienniczek niedawno na zajeciach grupowych. My dostalismy chormonogram odbytej praktyki i wlasnorecznie przepisalismy . Miedzy innymy-jaki tematy omawialismy,zadania do pracy wlasnej(dokonac analyze lokalnego rynku),omawianie problemow zwiazane z symulacji itd.. Osoba odpowiedzialna (opiekun) za prowadzenie praktyki musi pomoc przy wypeniania dzienniczka. I jak wspomnialam w poprzednim poscie- bardzo wazne jest ze by ilosc godzin byla-200, oraz czas trwania praktyki-6 mies.
Pozdrawiam!

skoffo
Posty: 7
Rejestracja: 05 sty 2007, 8:35

Post autor: skoffo » 04 gru 2007, 12:35

Wpisy moga być krotkie, jak najbardziej. Chodzi o przedstawienie tematu wraz z ilością godzin i terminem. Wazna uwaga, jak powyzej, praktyki nie moga trwac krócej niż 6 miesięcy oraz co najmniej 200 godzin - ja mialem 210. Warto zwrocic na te "szczegóły" uwagę, bo w przypadku błędu może to skutkować nie dopuszczeniem do egzaminu. Po za tym, istotne sa podpisy prowadzacych. Szczegółowych i najpelniejszych informacji udzielaja lokalne Stowarzyszenia, proponuje kontaktowac sie wlasnie z nimi.

ODPOWIEDZ