egzamin06.09

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
lerry
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2006, 20:06

Post autor: lerry » 09 wrz 2007, 10:13

Do egzaminu uczyłem się z testów na nieruchomosci.pl.Przechodziłem je na poziomie 75-85 na 100.Pomimo , że pytania testowe na egzaminie z 6.09 wydały mi się w większości zaczerpnięte z tych przeze mnie już przerobionych nie zdałem egzaminu ( miałem poczucie , że zrobiłem test na poziomie 85/100 ).Proszę o wskazówki co mogło być przyczyną mojej klęski.
Czy nie jest tak , że te pytania w aktualnych testach są jedynie pozornie podobne do tych przerabianych na nieruchomosci.pl i zgubiła mnie rutyna i automatyzm odpowiedzi ( test skończyłem na 30 min. przed końcem ).A może poprostu niektóre odpowiedzi na nieruchomosci.pl są nieprawidłowe a ja je mechanicznie powtórzyłem?
pozdrawiam wszystkich na forum !

Agula
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2006, 20:17

Post autor: Agula » 09 wrz 2007, 17:15

nie znam testów ze strony, o której mówisz Być może niektóre odpowiedzi i pytania są już nieaktualne i to Cię zgubiło. Ja owszem zakuwałam testy, ale wiele odpowiedzi sprawdzałam w ustawach, gdyż nie miałam pewności co do ich aktualności /szczególnie ustawy "podakowe"/

tipy_typ
Posty: 31
Rejestracja: 15 lut 2007, 17:55

Post autor: tipy_typ » 10 wrz 2007, 21:06

[quote:8364af3c16="lerry;7013"]Do egzaminu uczyłem się z testów na nieruchomosci.pl [...][/quote:8364af3c16]
Witam!
Caly czas przerabiam testy na nieruchomosci.pl i wiem ze jest sporo nieprawidlowe odpowiedzy. Nie mam pojecia czy testy sa uaktualniane ale jak czytam niektore pytania ktore sa zadawane tutaj to mam sporo watpliwosci.
Pozdrawiam:)

AgnesL
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2006, 9:38

Post autor: AgnesL » 11 wrz 2007, 9:14

Witam !
Ten sam problem jest z testami " Posrednika" ,duzo bledow , trzeba dodatkowo uwaznie czytac ustawy , nie ma innego wyjscia ;) Lerry kiedy znow chcesz przystapic do pisemnego ? Pozdrawiam .A

EwaAnna
Posty: 59
Rejestracja: 01 gru 2006, 11:34

Post autor: EwaAnna » 11 wrz 2007, 9:35

Owszem są błedy, może to. Ja zdawałam w kwietniu, a przerabiałam te testy od stycznia i je wyłapywałam, a przeciez duzo się zmieniło. Z tego co zapiętałam to był błąd gdzie podatek przy darowixnie ciązy wg.tych testów na obdarowanym i darczyńcy, a wg KC po zmianach na obdarowanym (nie wiem czy juz poprawili). Bierz pod uwage zmiany w ustawach.

burrito
Posty: 16
Rejestracja: 01 kwie 2007, 9:46

Post autor: burrito » 22 wrz 2007, 21:57

A jakie dokladnie pytania byly wedlug was z blednymi odpowiedziami? Moze ktos pamieta to pomoze troche innym...

ODPOWIEDZ