Kurs Pośrednika/Zarządcy Nieruchomości Warszawa

Imprezy lokalne i ogólnopolskie dotyczące rynku nieruchomości.
SSRN
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2016, 16:22

Post autor: SSRN » 24 sie 2016, 16:46

Kurs na Licencję Zarządcy Nieruchomości i Licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Rozpoczęcie nowej edycji: 10 wrzesień 2016 r.
Zakończenie: 23 październik 2016 r.

Stowarzyszenie Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA zaprasza Państwa do udziału w kursie specjalistycznym na licencję Zarządcy Nieruchomości oraz Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Każdy z kursów obejmuje łącznie 80 godzin zajęć.

Kursy skierowane są do osób, które chcą zdobyć wiedzę niezbędną do profesjonalnego wykonywania zawodu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami lub Zarządcy Nieruchomości. Kurs ukończony z wynikiem pozytywnym upoważnia do uzyskania licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Licencjonowanie PFRN ma na celu regulacje rynku nieruchomości oraz zapewnienie klientom rzetelnej informacji o świadczących usługi pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami.

Uczestnikiem kursu może być każda osoba z co najmniej wykształceniem średnim, chcąca zdobyć wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości.

W ramach zajęć każdy uczestnik kursu zdobędzie kompetencje potrzebne do tworzenia, utrzymywania i rozwoju relacji z klientem, opartych na skutecznej komunikacji i stosowaniu strategii zarządzania relacjami. Pozyskają Państwo również umiejętność interpretacji kluczowych przepisów prawnych dotyczących zagadnień nieruchomości. W ramach kursu położymy także nacisk na zagadnienia techniczne i ekonomiczne, których opanowanie pozwoli w sposób skuteczny i bezpieczny przeprowadzać transakcje na rynku nieruchomości.

W ramach kursu omawiane są m.in. następujące zagadnienia:
- Ustalanie stanu prawnego nieruchomości
- Dokumentacja techniczna nieruchomości
- Czynności prawne i administracyjne
- Działalność zawodowa - promowanie profesjonalizmu
- Relacje z klientami i pozyskiwanie klientów na rynku nieruchomości
- Realizacja umów z klientami
- Organizacja transakcji
- Zarządzanie usługami finansowymi

Zajęcia w ramach kursów odbywają się w soboty i niedziele (co drugi weekend bez piątków).

ODPOWIEDZ