Studia Podyplomowe z Wyceny nieruchomości

Imprezy lokalne i ogólnopolskie dotyczące rynku nieruchomości.
bar2021
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:57

Studia Podyplomowe z Wyceny nieruchomości

Post autor: bar2021 » 05 paź 2017, 10:34

Zapraszamy do udziału w rozpoczynających się 14 października 2017r. studiach podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości, których organizatorem jest Korporacja SEDPOL w Warszawie wspólnie z Warszawską Szkołą Zarządzania - Szkołą Wyższą.

Przemawia za nami bogate doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra wykładowców. Wielu z naszych wykładowców od wielu lat zajmuje się wyceną nieruchomości dzięki czemu nasi słuchacze otrzymują nie tylko wiedzę teoretyczną ale i praktyczną.

Program studiów opracowany został w oparciu o rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 12 czerwca 2014 i obejmuje łącznie 286 godzin edukacyjnych zajęć.

Nasi studenci zdobędą wiedzę niezbędną do do wyceny każdego rodzaju nieruchomości zgodnie ze standardami obowiązującymi rzeczoznawców majątkowych. Ponadto w ramach zajęć omawiane są zagadnienia z zakresu regulacji prawnych, gospodarki nieruchomościami, a także podstaw budownictwa.

Studia podyplomowe z wyceny nieruchomości przeznaczone są dla osób, które w przyszłości chcą wykonywać zawód rzeczoznawcy majątkowego, a także dla pracowników urzędów, banków itd. Słuchaczami naszych studiów mogą być osoby posiadające wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier lub magister). Nie wymagamy żadnego doświadczenia przy wycenie nieruchomości ani wcześniejszego przygotowania.

Studia trwają łącznie dwa semestry. Zjazdy stacjonarne odbywają się w weekendy (sobota-niedziela) średnio raz w miesiącu w godzinach od 9:00 do 17:00. Dodatkowo część zajęć realizowana jest w formie e-learningu, co pozwala ograniczyć koszty związane z dojazdami i noclegiem, a także zaoszczędzić Państwa czas.

Rozpoczęcie najbliższej edycji studiów zaplanowane zostało na 14 październik 2017 r.

Koszt studiów łącznie za dwa semestry wynosi 3290 zł. Istnieje możliwość rozłożenia czesnego na raty bez żadnych dodatkowych opłat.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po więcej na pw.

ODPOWIEDZ