Egzamin 1 i 2 luty

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
iwona
Posty: 63
Rejestracja: 07 kwie 2006, 17:29

Post autor: iwona » 27 sty 2007, 12:32

Mnie powiedział to ktoś, kto pracuje w lokalnym stowarzyszeniu. Jednakże jak napisałam wcześniej, mnie ten problem nie dotyczy, więc nie weryfikowałm tej informacji. Nie piszę tego z żadną złośliwością, bo czy ma to jakieś znaczenie kto będzie zasiadał w komisji? Z mojego punktu widzenia myslę, że żadnego. A tak na marginesie, moje pierwsze wrażenie kiedy przyszłam na test i zostałam przydzielona do komisji, było takie, że raczej nie mam wielkich szans na zdanie. Natomiast następnego dania na ustnym, nawet jeszcze przed moim wejściem na ten egzamin ( a byłam jedną z ostatnich osób w kolejce ), moje zdanie diametralnie się zmieniło. Natomiast w czasie mojego wystapienia, moją komisję stać było na żarty, które w żadnym wypadku nie miały na celu mnie zdyskredytować, a wręcz rozluźnić atmosferę. Często to pierwsze wrażenie jest ważne, ale jak sie okazuje nie zawsze.
Powodzenia na egzaminach!!!!!!

staniak
Posty: 142
Rejestracja: 24 wrz 2006, 0:36

Post autor: staniak » 27 sty 2007, 14:38

Mnie nie dotyczy pisemny.Zdałem go za pierwszym razem 10 listopada.Wróciłem do swego miasta bo musiałem spałem godzinkę i znowu do pociągu no i na ustnym zabrakło 1 punktu.Nauczka na przyszłość dla wszystkich ,człowiek niewyspany ma naprawdę białe plamy w mózgu.Człowiek wyspany to połowa sukcesu.

Pozdrawiam

proxy
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2007, 12:45

Post autor: proxy » 30 sty 2007, 12:10

posrednika, jego obowiązki z ugn, umowę pośrednictwa i co to znaczy że ma oc

ODPOWIEDZ