Kierownik biura poszukiwany

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
tomasz99
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:48

Post autor: tomasz99 » 07 lis 2006, 23:20

Poszukuje kandydata na kierownika biura nieruchomosci w b. dobrym punkcie w W-wie. Swieżo upieczony pośrednik z licencją i apetytem na sukces pilnie poszukiwany. Jedno z pierwszych zadań to zebrać swój cały zespół. Biuro bedzie czescia amerykańskiej sieci stawiającej na wysoką jakość usług.
Tomek
praca_21@yahoo.pl

tomasz99
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2006, 23:48

Post autor: tomasz99 » 09 lis 2006, 1:00

Wygrałem wczoraj przetarg na lokal na parterze, z pięknymi witrynami, przy zbiegu świętokrzyskiej i Emilii Plater, blisko Warszawskiego Centrum Finansowego. Więc już nie jest to czcze gadanie, ale konkretna oferta dlu osób chcących wykorzystać super lokalizację do rozwoju zawodowego. Potrzebne będą również osoby przygotowujące się do egzaminu na pośrednika, ambitne i widzące swoją szansę pracy w dobrze zorganizowanym biurze z wysokimi standardami jakości. Biuro będzie bardzo nowoczesne, z ofertami przedstawionymi na monitorach umieszczonych w witrynach. Dla najlepszych bardzo dobre warunki pracy.
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz
praca_21@yahoo.pl

ODPOWIEDZ