Licencja pośrednika-czy konieczna?

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Xar
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2007, 10:24

Post autor: Xar » 24 sty 2007, 10:48

Mam współpracować ze szwajcarskim funduszem inwestycyjnym w nieruchomości. Mam pracować w charakerze konsultanta (Consultant Area Manager)wyszukując nieruchomości pod inwestycje.Czy w tym wypadku konieczna jest licencja zawodowa?Będę zatrudniony tylko przez tą firmę-tzn. dla nikogo innego nie wykonuje takich czynności.Podobno,jeśli jestem jako konsultant, a nie agent-to nie jest to konieczne.Jakie są Wasze opinie?
Druga sprawa to:

Ja jako przedstawiciel zwalniam firmę z odpowiedzialnosci co do roszczen osob trzecich w razie gdy nie dokladnie przekaze informacje lub zaniecham swoich obowiązków. Nie ma konkretow co do zakresu odpowiedzialnosci. Druga sprawa to fakt, iż jest tam klauzula ze mam sie poddac jurysdykcji sadow w Szwajcarii w razie sporu. Czy uwazacie ten zapis za normalny - czy cos jest nie tak?
[b:c58e6f68f6]Czy ktoś z Was miał doświadczenia we współpracy z funduszem Redmond i czy są wiarygodni?[/b:c58e6f68f6]

ODPOWIEDZ