Nieruchomości-Czy ktos wie ile kosztuje kurs Pośrednika Nier

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
imported_W
Posty: 125
Rejestracja: 29 gru 2004, 12:58

Post autor: imported_W » 29 maja 2005, 12:33

Generalnie kursy na pośredników już zostały zakończone...
W związku z tym, iż od nowego roku zmieniają się zasady przyznawania uprawnień wszelkie kursy powinny już zostać zakończone ponieważ aby podejść do egzaminu jeszcze w tym roku (na starych zasadach) trzeba jeszcze odbyć praktykę (6 miesięcy).
Całe szkolenie w różnych miejscach kraju miało inną cenę - choć oblicza się, iż uzyskanie licencji to koszt rzędu 8 tys. zł.
Niestety od nowego roku koszt ten znacznie się zwiększy ponieważ jednym z wymogów jest ukończenie studiów podyplomowych o kierunku gospodarka nieruchomości.

Iwonka
Posty: 49
Rejestracja: 09 cze 2006, 22:29

Post autor: Iwonka » 03 lip 2006, 14:57

Witam! Ukończyłam kurs w Warszawie (mimo że jestem z Rzeszowa) w kwietniu i za sam kurs zapłaciłam 1790zł + 100zł dzienniczek praktyk. Do tego dochodzą praktyki koszt ok. 3500zł (ja robię u swojego pracodawcy więc mam za darmo, a w dodatku normalnie dostaję wypłatę bez potrąceń) . Do tego dochodzą opłaty egzaminacyjne wg http://www.pfrn.pl/lic_info.php.
Także w moim przypadku to nie jest tak wysoki koszt, oczywiście uzaleznione jest to od wielu czynników, gdzie bedziesz robił kurs, u kogo praktyki....

Pozdrofka

ODPOWIEDZ