Nowe pytania na testy

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Alicja
Posty: 101
Rejestracja: 30 maja 2006, 7:10

Post autor: Alicja » 18 lis 2006, 8:50

Dostałam właśnie te nowe pytania i przejrzałam je. Jest tam masę błędów.Niektóre te testy robiliśmy na praktykach i mam podane przez przez wykładowców inne odpowiedzi.Tak więc ostrożnie z tymi testami, posprawdzajcie sobie najpierw te odpowiedzi, nie bierzcie ich za pewnik. Może ci co dostali je posiedzą nad nimi, posprawdzają dokładnie i wtedy podamy na forum? Niektórzy uczą się samych testów i bardzo im zależy na przejściu chociaż tego etapu, więc pomóżmy im i nie wprowadzajmy w błąd.

Alicja
Posty: 101
Rejestracja: 30 maja 2006, 7:10

Post autor: Alicja » 18 lis 2006, 11:29

Daj mi swojego maila to ci wyślę bo makabra co w nich jest. Coraz bardziej mnie to przeraża.Próbka np lokatorskie może należeć do prawnej osoby też w tych testach. Przerobiłam już pierwszą setkę, też nie jestem w 100% pewna, bo nie jestem expertem, ale masę błędów wyłowiłam

ODPOWIEDZ