Czy odpowiedz niepelna jest prawdziwa?

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
michal83
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2006, 20:38

Post autor: michal83 » 16 lut 2007, 12:32

chodzi mi o pytania typu:
1. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez przetwarzanie danych rozumie się jakiekolwiek operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak:

a) zbieranie i przechowywanie,
b) zbieranie, utrwalanie, przechowywanie i usuwanie,
c) zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie, a zwłaszcza te, które wykonuje się w systemach informatycznych.

2. W postępowaniu wyjaśniającym w sprawie z tytułu odpowiedzialności zawodowej mogą uczestniczyć:

a) osoba, wobec której wszczęto postępowanie z tytułu odpowiedzialności zawodowej, jej pełnomocnik, obrońca z urzędu o ile został wyznaczony,
b) obrońca ustanowiony przez pośrednika w obrocie nieruchomościami,
c) pełnomocnik osoby, wobec której wszczęto postępowanie z tytułu odpowiedzialności zawodowej.


wg zalecanych odpowiedzi ktore posiadam nie ma na to zadnej reguly wiec chcialam to zweryfikowac..

PiotrW
Site Admin
Posty: 1506
Rejestracja: 28 sie 2006, 9:13

Post autor: PiotrW » 16 lut 2007, 15:10

Takie pytania są najgorsze, bo potem nawet ciężko walczyć o swoje prawa, bo egzaminator powie swoją interpretację i stwierdzi, że oczywiście on ma rację. Moim zdaniem przede wszystkim należy wczytać się w pytanie. Z brzmienia obydwu przytoczonych przez Pana pytań wynika, że częściowe odpowiedzi można by potraktować jako prawdziwe, ale nikt nie zaręczy, że kiedyś tylko pełna odpowiedź będzie uznana za dobrą.

ODPOWIEDZ