Pośrednik? Proszę o rady

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
Karo_272
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2015, 12:36

Post autor: Karo_272 » 22 kwie 2015, 14:17

Jestem zupełnie zielony w temacie nieruchomości. Mam do sprzedaży dom, nigdy wcześniej nie byłem w takiej sytuacji i nie bardzo wiem, jak się za to zabrać. Słyszałem, że dobrze jest zlecić taką sprawę do jakiegoś dobrego biura nieruchomości, ale nie jestem przekonany - może mi ktoś doradzić czy warto skorzystać? Ewentualnie polecić jakieś biuro/pośrednika we Wrocławiu?

M4rc3l
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2018, 10:52

Pośrednik? Proszę o rady

Post autor: M4rc3l » 05 cze 2018, 11:00

Jeżeli nie masz zielonego pojęcia o sprzedaży domu to biuro nieruchomości będzie dobrym wyborem. Agencja nieruchomości wszystkim zajmie się za Ciebie, ale musisz wiedzieć, że po sprzedaży domu będziesz musiał zapłacić pewna prowizję (zazwyczaj jest to kilka procent od ceny za sprzedaż domu).

Przy wyborze biura zwróć uwagę jaką prowizje pobierają i gdzie wstawiają ogłoszenia sprzedaży. Dobrze korzystać z biura sprawdzonego lub z polecenia. Z mojej strony mogę ci polecić konińskie biuro nieruchomości [mod]. Biuro to zajmowało się sprzedałem mojego starego mieszkania w Warszawie i jestem zadowolony z rezultatu. Jak dobrze pamiętam prowizja wyniosła 2-3% od ceny sprzedaży więc nie była wysoka.

ODPOWIEDZ