Aplikacja dla pośredników nieruchomości

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
virtumedia
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2023, 8:59

Aplikacja dla pośredników nieruchomości

Post autor: virtumedia » 13 kwie 2023, 9:17

Cześć!

Mam pomysł na aplikację dla pośredników nieruchomości. Chciałbym Was zapytać czy taka aplikacja ma rację bytu i czy bylibyście gotowi z niej skorzystać.

Aplikacja ta może znacznie ułatwić pracę pośredników dzięki automatyzacji komunikacji z klientami oraz usprawnieniu zarządzania biurem. Głównie chodzi o pierwszy etap między znalezieniem ogłoszenia/reklamy przez klienta, a umówieniem spotkania lub rozmowy telefonicznej pomiędzy pośrednikiem, a klientem.

Kilka korzyści z korzystania z aplikacji EstateApp:
  • Oszczędność czasu - aplikacja automatyzuje wysyłanie wiadomości SMS do klientów, co pozwala skupić się na innych ważnych zadaniach.
  • Zwiększenie efektywności - dzięki lepszej organizacji pracy, możemy realizować więcej transakcji i zyskać większą liczbę zadowolonych klientów.
  • Elastyczność - aplikacja pozwala na przygotowywanie skryptów pod konkretne kampanie reklamowe czy ogłoszenia na platformach z nieruchomościami.
  • Łatwość integracji - aplikacja współpracuje z takimi narzędziami jak Calendly, co umożliwia sprawniejsze zarządzanie spotkaniami i telefonami.
Jeśli jesteście zainteresowani, serdecznie zachęcam do odwiedzenia strony [mod], aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować na liście oczekujących. Warto dać szansę innowacyjnym rozwiązaniom, które mogą pomóc w rozwoju Waszego biznesu.

Chętnie też odpowiem na Wasze pytania dotyczące tej aplikacji.

Życzę Wam dobrego dnia!
Maciej

Admin
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:32

Aplikacja dla pośredników nieruchomości

Post autor: Admin » 14 kwie 2023, 6:29

Pomysł może i ciekawy, choć nie potrafię go zrozumieć, mimo przeczytania informacji na stronie. Jest wiele bardzo rozbudowanych programów do obsługi biur nieruchomości, a ten program ma być jakimś dodatkiem, a nie całościowym narzędziem do obsługi biura.
Poza tym na stronie nie ma podanych podstawowych danych o firmie oraz polityki prywatności. Wpisanie adresu e-mail w formularzu nie gwarantuje żadnego bezpieczeństwa, nie wiadomo jak przetwarzane są dane.
--
Darmowy katalog ofert Nieruchomosci.pl

virtumedia
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2023, 8:59

Aplikacja dla pośredników nieruchomości

Post autor: virtumedia » 18 kwie 2023, 9:46

Cześć Admin,

Przepraszam, masz 100% racji. Pospieszyłem się z odpaleniem landing page, zapominając o polityce pryatności. Dodałem brakujące treści oraz linki przy formularzach. Dziękuję za zwrócenie uwagi

Pomysł na aplikację jest czymś nowym. Z tegoco mi wiadomo, w Polsce nie ma takiej aplikacji. Wiem, że ten model sprawdził sie w USA i jestem ciekaw czy w Polsce jest zapotrzebowanie na taki system.

Faktycznie, nie jest to (na razie) aplikacja do całościowej obsługi biura nieruchomości. Chodzi o zauotmatyzowanie początkowego procesu komunikacji z klientem aż do umówienia spotkania/rozmowy. KLomunikacja z potencjalnym klientem odbywa się na podstawie skryptu przygotowanego przez agenta nieruchomości. Skryptem nazywam treść SMSów, które będą wysłane do potencjalnego klienta w odpowiedzi na jego SMSy.

Przykład rozmowy na stronie [mod]
Proces wygląda tak:
  • Wystawiasz ogłoszenie na portalu nieruchomości lub robisz reklamę na FB z formularzem. Może też być chatbot. Cokolwiek co zbiera numer telefonu klienta.
  • Klient wypełnia formularz
  • Dane wpadają do systemu i rozpoczyna się proces komunikacji z klientem poprzez automatyczne odpowiedzi wysyłane z systemu do klienta w formie SMS
  • Rozmowa jest tak ułożona by pozyskać od klienta jak najwięcej informacji takich jak: budżet, lokalizacja, ilośc pokoi itp.
  • W końcowym etapie zostaje klientowi zaproponowany termin rozmowy lub spotkania. Klient go akceptuje, a termin pojawia się w naszym kalendarzu automatycznie.
Dzięki temu do kalendarza wpadają nam spotkania/rozmowy z klientami, którzy faktycznie są zainteresowani współpracą.

Możemy także ustawić scenariusze skryptów dla osób, które nie odzywały się do nas ok kilku tygodni czy miesięcy. Celem jest odświeżenie kontaktu i sprawdzenie czy kliente jest jeszcze zainteresowany zakupem nieruchomości. Wszystko oczywiście w pełni zautomatyzowane.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem temat. Jesli są jakieś pytania to chętnie odpowiem

Admin
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:32

Aplikacja dla pośredników nieruchomości

Post autor: Admin » 19 kwie 2023, 6:16

Skupiłbym się raczej na stworzeniu całościowego serwisu nieruchomościowego wraz z programem do obsługi biura. Chętnie użyczył bym swoje domeny na ten cel, jednak jak widzę, perspektywa utworzenia takiego systemu jest raczej odległa. Jeśli byłbyś zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu.

ODPOWIEDZ