Reklamy - co sie dzieje na tym portalu?

Proszę wpisywać wszelkie uwagi lub problemy i zapytania dotyczące nowego forum.
Olga
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2006, 13:30

Post autor: Olga » 06 gru 2006, 19:32

Wiem, że pieniądz górą ale ilość reklam jaka przerywa użytkowanie przekracza granice rozsądku . Mój czas jest cenny a tu w momencie kiedy chcę coś sprawdzić naforum pokazuje mi się reklama telewizorów plazmowych , komórek , laptopów i to wszystko w ciągu minuty i tak w kółeczko.... Podczas zapisywania się na forum sądziłam, że to świetne miejsce do dyskusji, pomocy sobie i zaczerpnięcia wiedzy fachowej ale chyba nie do końca. Przyznaję, że wolałabym używać płatnego portalu, fachowego, dla ludzi zdecydowanych na współpracę i wzajemną pomoc w sprawach związanych z wykonywaniem zawodu bez złodzieja czasu jakim są reklamy. Co więcej, może taka forma odstraszyła by naciągaczy "typu sprzedam pytania i symulacje na aukcjach online". Kończę bo szkoda czasu..... Może ktoś to przeczyta

Admin
Site Admin
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2006, 20:32

Post autor: Admin » 06 gru 2006, 22:46

Olga pisze:Przyznaję, że wolałabym używać płatnego portalu, fachowego, dla ludzi zdecydowanych na współpracę i wzajemną pomoc w sprawach związanych z wykonywaniem zawodu bez złodzieja czasu jakim są reklamy.
Jest to ciekawy pomysł ale raczej trudny do realizacji. Forum nam się rozrosło, a i koszty wzrosły, stąd te reklamy. Mnie też one częto denerwują ale jednak pozwalają przetrwać temu forum. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł to chętnie wdrożę go w życie. Wcale nie zamierzam na siłę utrzymywać na forum tych reklam. Może coś się zmieni od nowego roku :)

galined
Posty: 168
Rejestracja: 22 paź 2005, 21:41

Post autor: galined » 07 gru 2006, 18:46

Olga pisze:Wiem, że pieniądz górą ale ilość reklam jaka przerywa użytkowanie przekracza granice rozsądku . Mój czas jest cenny a tu w momencie kiedy chcę coś sprawdzić naforum pokazuje mi się reklama telewizorów plazmowych , komórek , laptopów i to wszystko w ciągu minuty i tak w kółeczko.... Podczas zapisywania się na forum sądziłam, że to świetne miejsce do dyskusji, pomocy sobie i zaczerpnięcia wiedzy fachowej ale chyba nie do końca. Przyznaję, że wolałabym używać płatnego portalu, fachowego, dla ludzi zdecydowanych na współpracę i wzajemną pomoc w sprawach związanych z wykonywaniem zawodu bez złodzieja czasu jakim są reklamy. Co więcej, może taka forma odstraszyła by naciągaczy "typu sprzedam pytania i symulacje na aukcjach online". Kończę bo szkoda czasu..... Może ktoś to przeczyta
Jest na to rada, w przeglądarce której uzywasz włącz blokowanie " wyskakujących " okienek popup.
Na pewno pomoże i nie bedziesz musiała oglądać niechcianych reklam.
pozdrawiam
galined

Olga
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2006, 13:30

Post autor: Olga » 07 gru 2006, 23:33

Moja przeglądarka ma tę funkcję włączoną. Ale dzięki za pomoc. Olga

jarowysocki
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2016, 14:39

Post autor: jarowysocki » 27 kwie 2016, 15:17

Nie używam adblocka i jakoś mi nic nie przeszkadza - jak są to skrzętnie usytuowane, żaden problem.

Kalmar
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2017, 15:52

Reklamy - co sie dzieje na tym portalu?

Post autor: Kalmar » 16 mar 2017, 15:57

Ja również nie zauważyłem jakiegoś wielkiego problemu. Być może wszystko wraz z upływem lat się pozmieniało. Tak czy siak jestem bardzo zadowolony z tego forum, pomimo mojego krótkiego stażu na nim :)

ODPOWIEDZ