Temat pracy na studium podyplomowym

Zarządzanie nieruchomościami, sprawy dotyczące zarzadców nieruchomości i kandydatów na zarządców. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
zibisad
Posty: 6
Rejestracja: 21 lis 2006, 18:08

Post autor: zibisad » 15 sty 2007, 20:11

Witam serdecznie , jestem słuchaczem studium podyplomowego WSGN w Warszawie - specjalność "Zarządzanie nieruchomosciami" mam prośbę o materiały do pracy dyplomowej, w danym kierunku. Pozdrawiam

PiotrW
Site Admin
Posty: 1506
Rejestracja: 28 sie 2006, 9:13

Post autor: PiotrW » 15 sty 2007, 21:29

Na stronie internetowej Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami napisano:

„WSGN jest jedyną w skali kraju wyższą uczelnią zajmującą się profesjonalnym rynkiem nieruchomości. Stanowi ona prawdziwy ośrodek wiedzy naukowej oraz centrum informacji zawodowej dla osób zawodowo zajmujących się zagadnieniami związanymi w gospodarką nieruchomościami. Kształci wysokiej klasy specjalistów, między innymi z zakresu trzech poszukiwanych na młodym oraz prężnie rozwijającym się rynku nieruchomości zawodów: pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz rzeczoznawcy majątkowego.”

Jestem przekonany, że zdobywając wyższe wykształcenie a następnie uczęszczając na studia podyplomowe z zarządzania na tej uczelni staje się Pan właśnie specjalistą wysokiej klasy w swoim przyszłym zawodzie. Jestem też pewien, że różnorodność tematów wykładanych w ramach studiów i poruszanych tam zagadnień była wystarczająca aby każdy słuchacz mógł nabrać pewności jaki wątek pracy dyplomowej chce wybrać z bogactwa różnorodności narzucających się tematów. Usilnie proszę o podtrzymanie we mnie i innych użytkownikach tego forum wiary, że Pan jest właśnie tą osobą, która już wkrótce będzie „wysokiej klasy” specjalistą, zarządcą i której zawiła tematyka nieruchomościowa nie będzie obca. Taki specjalista potrafi sam ocenić i wybrać temat pracy i napisać samodzielny konspekt tejże. Bardzo Pana proszę o ten wysiłek w imię podtrzymania wysokiego poziomu intelektualnego zawodu zarządcy.

ryszard
Posty: 96
Rejestracja: 28 lis 2006, 12:52

Post autor: ryszard » 16 sty 2007, 21:27

A o jaką to pracę chodzi? Myślałem, że na tych studiach pisze się tylko plan zarządzania nieruchomością.
A co do wysiłku intelektualnego to do zdania egzaminu państwowego i tak jest niezbędny. Także nie ma obaw, kolega i tak będzie musiał się wysilić, choćby nie wiem jak kombinował.

AsiulaMK
Posty: 45
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:47

Post autor: AsiulaMK » 28 sty 2007, 19:17

ja pisałam pracę magisterską pod tytułem "Status prawny i zawodowy zarządcy nieruhomości na przykładzie nieruchomości mieszkaniowych". Praca nie była łatwa bo musiałam ama zrobić ankietę i przeprowadzić badanie wśród zarządców, ale dostałam 5 i moja promotorka była zadowolona no i ja też:)

ODPOWIEDZ